Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kriklave, neonove balerinky

moj_nazor

vysmatlane teda vobec nie su, su pevne, nie su ako klasicke ine tenisky z toho materialu, co sa hned roztiahne. Tieto si drzia tvar. A jasne, ze su nosene, vsak som ich nosila.. tak ake maju byt, sedmikraska??
Uz som ich predala a by si sa divila, kolko ludi malo o ne zaujem..

hassy

hassy vsetky odkazy na mma a mmb su zbytocne, kedze ta to automaticky presmeruje na hlavnu stranku, a neuvidime ze co si vlastne chcela ukazat...klikni na fotku a iba link fotky sem daj

moj_nazor

-odkaz odstránený- daj si potom pred tento odkaz www a bodku, iank by mi to asi zasa odstranilo, hodi ti fotku, no ale su extra kriklave, ako reflexne vesty :))

dobra vila

No ja neviem, kde take dostat, ja som este take farebne do oci plieskajuce topanky nemala, no ani v predajni nevidela, ale sem-tam take ojedinele na nejakej babe vzhliadnem a nahodou, ked je dobre nahodena, nevyzera to vobec zle. Trebars k riflovej sukni, ci rifliam to ukaze velmi dobre, aspon mne sa to na inych celkom paci. Ked tebe sa pacia, nos take, kazdy nech si nosi, co sa mu paci.

Jazminka

dakujem za rady, tak skusim pobehat tie obchody, na nete som nic zaujimave nenasla...moj_nazor- nemusia to byt len balerinky, len mam chut teraz na take zive farbicky, kedze vacsinou chodim v ciernom- a aky je to model tych adidasiek? diky

Jazminka

dakujem za rady, tak skusim pobehat tie obchody, na nete som nic zaujimave nenasla...moj_nazor- nemusia to byt len balerinky, len mam chut teraz na take zive farbicky, kedze vacsinou chodim v ciernom- a aky je to model tych adidasiek? diky

levicaaaa

moja sestra si také kúpila včera v New Yorkeri... akože , dosť otras podľa mňa takáto obuv a navyše, nemá to poriadnu podrážku, ničí to nohy...

moj_nazor

boze, tie z bonprixu su otras!!! pozri si radsej mustangy a podobne, maju krasne moderne tvary a podobne, ale zasa cenovo sa pohybuju okolo 30eur ale..

No a k tym mojim topkam, tak ja som si ich kupila v zahranici a tu som nic take nevidela..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kriklave, neonove balerinky - Fórum - ZDRAVIE.sk