Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Urobi sa parner do vas ked beriete hak?

akinom007

4 roky som brala HAk, 4 ROKY SA DO MNA ROBIL A NIC SA NESTALO!!! PODOTYKAM ALE nikdy nikdy OSM NEZABDULA ANI SOM SA NEONESKORILA S UZITIM HAK!!!!!
A DODRZOVALA SOM VSETKO CO BOLO TREBA!!! NAPR KED SOM BRALA SUCASTNE ANTIBIOTIKA PRIPADNE HNACKOVALA/ZVRACALA CHRANILA SOM SA DOKONCA CYKLU AJ INAK!!!!!!!!!!!!!!

niekto

inak tak ma napadlo mary-anne je presne ten pripad baby kvoli ktorej tu som a robim zo seba terc netusi ani len to ze to svinstvo zvysuje riziko kvasiniek. Takych tu bolo a bude vela . to je ten dovod preco som tu a je jedno ci ona konkretne problemy ma x krat sa stalo ze sem napisala baba prave stym to problemom na otazku beries hak v podstate vzdy odpovedali ano a netusili ze to moze byt z hak som im poradil som kvoli tomu zli clovek ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Urobi sa parner do vas ked beriete hak? - Fórum - ZDRAVIE.sk