Urobi sa parner do vas ked beriete hak?

levicaaaa

no úžasné, už sme sa aj dozvedeli, že niekto má veľkého vtáka... čo krajšie som mohla tento večer zistiť :D

niekto

skor som myslel ze preco to je humus a nie hak

ja chapem ze ti to pride nechutne to sa nehadam ono to v podstate je.chapal som to tak ze to je podla teba zdraviu menej skodlive tak som chcel vediet preco...

ja si viem dost predstavit ze by som si to bez toho ani neuzil resp. moja partnerka som dost "obdareny" inak povedane by to bolelo ...

levicaaaa

niekto, ty proste neprestaneš... dokolečka, dokola... kvietok to tu už vysvetlila, prečo jej nevyhovuje pharmatex, tak čo stále diskutuješ...

niekto

mary bud rada :P

co sa tej gramatYkY tIka vobec mY zYlI netrha
su dolezitejsie veci ako to ;-)

kvietok
fujky fujky no dobre ale preco ?

mary-anne

no mne hak nespôsobuje absolútne žiadne problémy, tak preto je tomu také ťažké uveriť z mojej strany :DD
a niekto , nie argument, ale fakt! :DD

levicaaaa

kvietok, mrzí ma, že si mala pocit, že by som sa ti vysmievala za cystu, držím palce aby ti to dobre dopadlo a aby si sa vyliečila...

kvietok23

prepac levica, mne to takto vyznelo. ja som tu cystu mala z vonkajsej strany maternice a zasahovala mi az na vajecnik. preto lekari nevedeli presne urcit, kde je prichytena, ci na maternici, alebo na vajecniku....ale to v tejto debate nie je podstatne....

a mily niekto, podla mna svinstvo nie je HAK, ale ten pharmatex...to je riadna prasacina...fujky fujky

levicaaaa

mary-anne, musím ťa sklamať, ale bohužiaľ, užívanie HAK môže mať na svedomí časté kvasinkové infekcie...

to ti povie každý gynekolog... /normálny gynekolog:D /