stryko a jeho netere

Príspevok v téme: stryko a jeho netere
miriam336

ahojte, mozno sa vam bude zdat blba otazka co tu polozim, ja som jedinacik tak mozno tomu asi tak uplne nechapem,
mam 27 rokov a priatel 33
chodime spolu 2 roky, ale nemozem chodit na navstevy ku nim, on ku nam chodi stale, vzdy sa vyhovara na svoju sestru ktora je vydata a ma 3 dcery, 16rocnu, 13 a 6 rocnu.
stale ich uprednostnuje predo mnou, chodi sa snimi kupat na termalne kupaliska, sestra mu ich vozi ku nim domov bo on este byva u rodicov,
stale je u svojej sestry a jej detoch.. ked sa dohodneme ze pojdeme von tak nikdy nemoze.. a bezi za nimi.... mate na to nejake vysvetlenie?
vlastne deti nechce... ked mi meskala.. tak ma poslal na potrat ale bol to len plany poplach....

kajka01

kafik...to by bolo pekne kebyze ma rad rodinu, ale keby bolo vsetko take idealne ako si to ty ponala tak by svoju priatelku braval so sebou nemyslis??? 2 roky su 2 roky- co su spolu.

miriam336

aha takze stary chlap 33 rocny vyrasta s nimi ako surodenec :-))) s malymi deckami ... noo tak to je potom trosku pomylene nie?
ved vsetci jeho kamarati maju vazny vztah,
nepoviem keby ma 20 rokov ale 33 rocny chlap? nechcel sa viazat? tak na co mi na zaciatku hovoril ze chce so mnou deti.. a totalne hluposti...
a co chce teda 33 rocny uchylak? povedz?

lenkaa123456

kafik :D:D:D si smiesny/a preco potom poslal ten chlap svoju priatelku na potrat, ked ma tak velmi rad rodinu ? a preco nechce sex so svojou priatelkou a je castejsie so svojimi neterami ako so svojou priatelkou?

kafe

To je úplne najjednoduchšie - obviniť chlapa, že je pedofil len preto, lebo namiesto chlastu sa venuje blízkym. Má dobrý vzťah so sestrou a s neterami vyrastal, ako so súrodencami. To je tak ťažko pochopiť? VŠETCI chlapi sa obzerajú po mladých, to čo je za non sens, že tridsiatnik sa má obzerať len po 30-ničkách!
Miriam, ty si strácala čas s niekym, kto stál za prd a namiesto toho, aby si to dala za vinu sebe, tak chceš vykonštruovať takýto hnoj? On sa s tebou chcel rozísť, prečo si s ním teda zostávala ty? Asi to nemyslel vážne, preto nemal záujem ťa ťahať do rodiny.. a ty si teraz urazená a chceš sa mu pomstiť? To každý chlap, čo sa venuje rodine, dovolí si objať dieťa je automaticky pedofil? Blee.. no mne je zle z toho, čo som si tu prečítala.. nie z toho chlapa, ale z toho ako ľudia rozmýšľajú.

miriam336

keby som si nasla aspon inu robotu, sedet s nim v jednej kancli to je za trest, je mi z neho zle
a najhorsie je, ze on si mysli ze to ked furt chodi k sestre a k jej detom a prespava tam tak je to uplne normalne

miriam336

jasne ze so mu to povedala, aj dnes sme sa pohadali kvoli tomu a nedviha mi ani telefon on piatku je u sestry zasa
ked som mu povedala ze mam podozrenie ze e pedofilny tak ma vysmial ze kto mi uveri, bo on je taky ukazkovy kazdemu na oko pomaha a preto ho ma kazdy rad
co ja uz len zmozem
ale je mi divne ze ked nas viezol v aute s jeho neterou tak sa jeho neter normalne prezliekala v aute, ked som jeho sestre povedala ze co to ma znamenat tak este bola urazena ze ved to je jej stryko coze je na tom... bola som zhrozena

kajka01

a jemu neprekaza, ze je to tebe podozrive? ze sa stale vyhovara..povedala si mu to vobec?
ale asi by bolo lepsie to ukoncit-cela rodinka nejaka divna vcetne jeho sestry, ktovie co sa tam odohrava- nieco skryva ked ta nechce bravat so sebou a doslova sa tomu vyhyba.

cajik

ble :S ....... no nic moc.... rozid sa, a nech ta to netrapi...

..aj ked ktovie.. mozno zneuziva tu neter a povedal ze jej ublizi ked to dakomu povie ? :X ktovie... jezismaria