Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Detské mydlo na tvár s akné?

mrskaaa

Ja sice nemam aknoznu pleť ale mydlá na plet používam, moja TOP 3 je mydlo s výťažkom z mrtveho mora a z piva od manufaktury a od victorie beauty peelingove so slimacim extraktom. Niekedy mam tiez pocit vysusenej pokožky ale dam kremik a je :-)

hcxvj

aj mne kozna lekarka odporucala detske mydlo.
ale pouzivam ho iba vecer. rano si uz tvar neumyvam. ked som umyvala tvar dvakrat denne, strasne sa vysusovala a vyzerala som hrozne. rano si uz len tvar oplachnem. odlicujem si tvar micelarnou vodou. a tak 3-4 krat do tyzdna si tvar umyjem mydlom

levicaaaa

hrdlička, pomáha ti to preto, lebo ti to pleť vysuší a v dôsledku toho sa ti možno robia vyrážky menej ale raz sa ti to môže vypomstiť ak si potom dostatočne neošetríš pleť, len ju umyješ mydlom a nakrémuješ...

Hrdlička

Veď to vidím na sebe,tak nebuď smiešna.Dokonca aj kožnej som sa pýtala,vravela,že je to možné.Tak si vymyšlam alebo čo?

swistica

Hrdlicka: napisalo tu cca 10 ludi, ktori si subjektivne myslia ze im to pomaha, ostatni neplytvaju energiu na vyhovaranie vam takychto bludov

Hrdlička

swistica:keď to je hluposť,prečo toľkým ľudom to pomáha?
Ja to používam tiež, a pomáha mi to.Vyražky sa mi robia menej:-)

levicaaaa

ja si tiež tvár umývam detským mydlom, ale potom ju ešte vyčistím mliekom a pleťovou vodou a nakrémujem...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.