Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

partnerove komentare k zenam

prezývka :)

z jeho pohladu je to V POHODE... ale zacni byt ty taka.. davaj svojim kamaratom dvojzmyselne komentare :) teda pokial mas s kamaratmi dobry vztah.. :) aby to zas nepochopil kamarat inak..
ale poviem ti, ked ty budes robit to, čo sa ti nepaci na priatelovi, hned to prestane byt pre tvojho priatela V POHODE :) ver mi;) zacne ziarlit a urcite mu to bude vadit.. tak potom sa obran, ze co stresuje, ze ved on si rovnako pise s kamaratkami, tak co mu vadi??? trosku sa poskriepite, ale nech sa chlape uvedomi, nech si nie je taky isty tebou... lebo to je asi hlavne.. je si isty, ze ty si verna zienka, ktora ma oci iba pre neho....
to nikdy nedaj najavo, chlapi to zneuzivaju... aj zeny....

vela stastia ;)

bibba

mozno by xcel. a mozno ho xces len ty. ale drzy to teda je. nepatrim moc k ziarlivym zenam akoze, ale toto by bolo dost aj pre mna. neni to take ponizujuce, ked sa ani netaji tym jak by ine baby mozno najradsej zozral? neviem. trapne by som sa citila. a takeho chalana by som preskocila.

jajka001_

keby dal len ze dobrá fotka, fajn vyzeráš,a podobne, to je este ok, ale keby moj frajer inej napisal, pekny zadok, si môj typ,a podobne, mne by sa to nepáčilo, preco by mal baliť iné baby ked má mňa. ty predsa tiez nevypisujes inych chalanom ze su sexy, pre teba je sexy ten tvoj, a ked niekomu napises ze je sexy, davas mu najavo ze mas zaujem...atd

jankaaaaaaa

myslim ze nie :) moj priatel nieje male decko, ktore si potrebuje na nete zvysit pocet komentarov ci ako to nazvat.. ma 22 rokov. vobec nesedi cely den za internetom a nevypisuje hore dole kazdemu a ku kazdej fotke. len si obcas vsimnem ze prispel nejakym komentom k fotke nejakej jeho znamej ci kolgyni.. nema potrebu tam nieco rozoberat proste len napise "sexy pohlad" a to je vsetko.. alebo "peknaaaa".. a podobne. isto to neije tym ze chce byt ten "internetovy borec" ... neviem ci mam dovod ziarlit, lebo predsalen kazdy muz aj zena s apozrie na niekoho pekneho aj ked partnera ma.. ale zas neviem ci je celkom ok ked to zenam aj takto pise.. isto jemu by sa nepacilo ak by som svjmu kamaratovi k fotke napisala ze "sexy" ...

lost

Mozno sa len nahana za co najvyssim poctom prispevkov :)

Mozno len otvorene pise co si mysli...

Ciste teoreticky nech radsej len komentuje na internete, ako v realite, pri najlepsom moznom scenary je to len (zabudol som presne nazov toho, ale nieco v zmysle) "internetovy borec" ... :) to znamena ze na nete napise to co by v realite nikdy nepovedal, nieco porovnatelne s tym ako mlady nadavaju na nieco/niekoho na nete, ale v sutocnosti nemaju gule to povedat...

Dnes je uz s tymto spolocnost nakazena, cize celkovo to mozno "v poriadku" je.. ale osobne si myslim ze je to hlupe, takze ho to skor ci neskor prejde ;) casom.. ale to je len vec pohladu/nazoru..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

partnerove komentare k zenam - Fórum - ZDRAVIE.sk