Kruhy pod očami

lia

Ahojte, ja mam kruhy pod ocami uz vela rokov a nic mi nepomohlo.Pecen a oblicky mam v poriadku,bola som u doktorky.Mam 19 rokov a od mojich 14 nosim v kuse make-up,lebo ak si ho nedam, vyzeram hrozne.Asi rok do zadu sa mi zacali objavovat prve vrasky,aj ked pouzivam drahy make-up.Som z toho hotova,poradi mi niekto?

kido

skús si dať ráno na 15 minút dve lyžičky do mrazáka, a potom ich priložiť tak na 5-10 minút na oči, chlad pôsobí na kruhy, je to vlastne spôsobené prítokom krvi
zozačiatku ti to bude vadiť, lebo predsa len je to studené, a možno oči budú počas dňa pobolievať ale je to len o zvyku, časom si zvyknú a malo by to preksť, mne to pomohlo, aj keď nie úplne ale už to nie je také že keď sa pozriem do zrkadla tak sa zľaknem :)

kupelnik

kedze casto byvam hore aj do 2:00 tak mam kruhy take ze ich mozete pocitat ako letorosty v strome... :D
Nic nepomaha jedine vikend :D

mixka

Ja mam tiez stale kruhy pod ocami,zakryvam ich korektorom aj make-upom,ale aj tak sa mi stale zda ze mi ich vydno,vkuse chodim pozerat do zrkadla ci mi ich vydno a niekedy kvoli tomu aj meskam do skoly,(cize pridem akurat na zvonenie,co sa pretdym nestavalo)mam ich uz peknych par rokov a ma ich aj moja sestra (sice mensie ale ma)no a neviem sa ich zbavit :-( ako pozeram niesom sama co ma kruhy pod ocami ,ja som si myslela ze som :-))) (((

kat

aj ja mam dost kruhy, zakryvam ich korektorom, mal by byt o odtien svetlejsi ako na plet... co sa tyka priciny, moze to byt z toho, ze mas pomale alebo problemove travenie

katuska

No ja mam ten isty problem. Uz od detstva. Neviem sa ich zbavit a trocha ma to aj psychicky depta. Som dost sportovo zalozena takze make-up mi az tak nepomaha. Uz si pripadam ako blazon, za kazdym odbehnem aby som si upravila korektor, uff :-(( pomozte mi nejakou dobrou radou. Asi skusim tu pecen a oblicky-- to mi vsetci radia.
lol ;-)

frinfi

no nevem ale mozes skusit si namocit dva tampony na tvar do mlieka a prilozit na oci. posobi to upokojujuco a su v tom nejake vitaminy... :)

lilianna

Milá Ajka použí make up vhodný pre tvoj typ pleti+korektor, použi aj perleťové očné tiene vhodné k tvojej farbe očí a oblečenia Daj si poradiť od kozmetičky , vizážistky Každý sme nejaký,. Bez chýb nie je nik. Určite máš kopec pekných vlastností. Ten kto to s tebou myslí uprimne , tvoje kruhy pod očami nebude registrovať