ako sa obliekat v takomto obdobi/pocasi

Príspevok v téme: ako sa obliekat v takomto obdobi/pocasi
jarkaa55555

doteraz som sa stale obliekala len sportovo - rifle, botasky, nejaka sportova bunda.. chcela by som zacat uz aj trocha elegantnejsie, len neviem co si obliect..

je uz vhodne obdobie nato aby som si dala na nohy nejake lodicky? a pasuje k tomu kozena kratka bundicka? alebo dat si radsej taky kratk tenky jarny kabatik - alebo plášť alebo ako to nazvat?

[zruseny12]

URCITE NEBUDES VYZERAT BLBO...ja by som sa na tvojom mieste ani na to nikoho nepytala,lebo dnes sa obliekaju ludia vselijak a nemyslim si ,ze ty by si bola nejak blbo oblecena...ked zoberies to,co si pisala a este k tomu mas aj postavu...pekny vecer ti prajem

jarkaa55555

postavu mam predovsetkym vysoku :D a osm stihla, takze snad to bude vyzerat v pohode a nebudem sa musiet citit blbo :D

[zruseny12]

...no,ak sa ti dobre chodi v lodickach tak preco nie..mne sa napr.paci ked mlade dievcata su tak oblecene...a obdivujem ich,ze vydrzia v lodickach chodit...budes pekne oblecena a este ked mas peknu postavu...

jarkaa55555

je taka sportova do pasu. chcela som ju zobrat dlhym nohaviciam. k nejakym uzkym obtiahnutym a k tomu lodicky

[zruseny12]

...tak to je fakt problem obliekat s v takom obdobi a zvlast ked clovek este cestuje pomaly 30km od domova,u nas je inak a 30km od nas zasa inak...ale ked som tak chodila po meste,a pozerala sa po ludoch,kazdy je obleceny vselijak,dokonca nosia este aj vysoke cizmi,ale to su tusim uz nie na zimu...
niekto ma lodicky,niekto ma vysie boty...asi to zalezi na kazdom z nas...
ked si spomeniem ja na seba niekedy mi nevadila mini sukna ani v zime-teraz by som zamrzla aj v takom obdobi ako je teraz...
****
myslim,ze kratka kozena bunda ide ku vsetkemu/sice ked je sportova-tak len k sportovej sukni napr.k riflovej by sa urcite hodila/
pozerala som po kozenych bundach,su kratke do pasu,ale niektore velmi pekne a urcite by sa hodili aj k sukni...zalezi aku bundu mas ty...

Karina

Ja som uz minuly tyzden vytiahla balerinky aj minisuknu, ono skutocne zalezi od pocasia... Pokial mas ist peso niekam v dazdi tak lodicky podla mna nie su dobra volba.

jarkaa55555

mne sa tie veci pacia, len neviem ci uz je vhodne pocasie/obdobie na to. napr. tie lodicky neviem ci s auz nosia a kozena bundicka..

moj_nazor

ja nosim este topanky po clenky, balerinky napr.este nie, ani lodicky, vsak su take vyssie "lodicky", tak ja zatial volim toto,este sa mi nezda az tak teplo - ale zalezi, z ktorej oblasti si, az z BA, tak tam je teplejsie, my mame na severe chladnejsie este.. ale nosia uz aj take letnejsie topanky osm videla.. a co sa tyka vrchu, vsak to mas jedno, jeden si daj kozenu bundicku a jeden den kabatik :)) ja si to napr. doladujem podla toho,co mam konkretne cele na sebe, az to nieco dotvara a nie ze to mam na sebe len nahadzane, ako mi to prislo pod ruku.. takze tazko ti je nieco konkretne radit :-D