Už 2 roky chorá bez diagnózy

Príspevok v téme: Už 2 roky chorá bez diagnózy
lienocka2808

obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Ja už naozaj nevládzem a to doslovne. Už vyše 2rokov mám zdravotné problémy prejavujúce sa ako zimnice, zvýšené teploty, strata energie,totálna únava, už sa mi nechce ani chodiť, z toho všetkého mám už aj psychické problémy. Absolvovala som veľmi veľa vyšetrení, krvné testy mi robia 1x do mesiaca a sú úplne ok.
špeciálne vyšetrenia chlamídie/pľúcne chlamídie negat. borelióza, mononukleoza, EB - negat., MR mozgu 2x po pol roku negat. Gynekologické vyšetrenie/ kulcivácia + pap test ok, gastroskopické vyšetrenie+helikobakter - negat., hormony stitnej zlazy ok. Proste vsetko ok. Bola som aj na imunologickom vysetreni, a jedine co signalizovalo ze neni nieco ok bol asi 3x zvýšené celkové IgE. Doktorka mi povedala, ze mam v tele nejakeho parazita, a dalej sa tym nezaoberala, ked mi vysla borelioza negativna. Ja už nevládzem. Neviem ci to moze mat suvis s tym, že tieto problemy sa mi objavili cca 4 mesiace po navrate z Egypta. NIKTO MI NEVIE POMOCT A JA UZ NAOZAJ NEVIEM CO MAM ROBIT A HLAVNE KAM MAM IST. UZ LEN SEDIM S CUMIM DO BLBA A MYSLIM NA NAHORSIE, Dakujem za akekolvej povzbudenie a radu. Lenka

lienocka2808

No ja mam mandle vybrate aj krcne aj nosne od troch rokov.
A aids nemam :) to vsetko som si davala uz robit, ani hepatitidu ani sifilis :)

baletka

Kailin, robia sa ti aj také biele guličky?
Ak áno, tak je to zlé. Na tvojom mieste by som išla na iné pracovisko, nie tam, kde ťa odmietli. Trebárs aj do iného mesta.

Kailin

Baletka mne sa stalo to, že som si tiež chcela dať vybrať mandle, mala som aj odporúčanku do nemocnice na vyš. od mojej ORL. A ten chirurg čo tam bol mi povedal že netreba mandle vyberať, že nie su až v takom hroznom stave aby šli von. Tak sa trapim nadalej - neprijemne čapy a každý deň zapal najviac rano. Som z toho sklamana lebo tie mandle ma dosť obmedzuju.

baletka

Tiež sa prikláňam k názoru, že treba dať vybrať krčné mandle. Moje dve dcéry mali pred rokmi podobné problémy a odkedy ich majú vybraté, nič im nie je. Daj si ich vybrať, aj keď ti lekár povie, že mandle sú v poriadku. Mne lekár tiež povedal, že načo vyberať mandle, keď nemali anginu, ale ja som trvala na tom a som tomu rada.
Aj moja kolegyňa mala všelijaké problémy, lekári nevedeli prísť na to, čo jej je a po vybratí mandlí je zdravá ako ryba.
Krčné mandle vedia narobiť poriadnu šarapatu.

Laura545

Lienocka2808 a krčne mandle maš vybrane? Ja som mala podobne priznaky, unava, horúčky, najmä večer, bolesť svalov, a celkovo bez energie. Zistili mi že to môže byť z mandlí a po ich výbere už nič z toho nemam, citim sa super.

uhlie

Asi mas nejaku alergiu. Najskor na jedlo bolesti klbov a reumu moze sposobovat napriklad aj mlieko a mliecne vyrobky. Lekari ti to samozrejme nepovedia, lebo by ludia hned prestali kupovat mlieko.

RNG

Nuz Einstein raz povedal: ked neustale opakujes ten isty pokus, s tymi istymi vysledkami a ocakavas ze sa dostavi nejak iny vysledok , musis byt na hlavu padnuty.

lienocka2808

odkaz pre Petru,
dakujem za rady, avsak nemyslim si,ze som hypochonder, zvysene teploty, bolesti klbov a unavu si asi clovek nevymysla. Minimalne tie teploty ak je to meratelne.
To ze mi nasi uzasni doktori nic nezistili, neznamena hned to, ze som hypochonder. Ja by som bola velmi rada zdrava a s energiou. Nevravim,ze som vazne chora ale ked to porovnam s obdobim pretym tak to je neporovnatelne. Neviem ci to ma suvis s tym egyptom, uviedla som to tu iba preto, lebo potom mi tie problemy zacali.