Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co ku "koselovym" satam

kajaaaaaaaaa

dik za rady a inspiraciu :) nieco snad najdem v obchodoch :) len som zabudla dodat ze mam vyse 177cm :) takze moc vysoke opatky si dovolit nemozem :D

a moj_nazor : tie prsty fakt nemam moc pekne a nechty uz vobec ;) a to nieje sebakritika, ale realny pohlad na vec :D

A-Z

Ja si viem k nim predstavit drevaky:
www.bata.sk
Alebo:
www.bata.sk
Ak mas dlhe chude nohy, tak sandale s rovnou podrazkou a s hrubymi prackami okolo noh, prip. aj kotnikov:
www.bata.sk

moj_nazor

teraz su uz aj take sportovo-elegantne lodicky, ktore su na opätku a maju vpredu taku siroku pracku s dierkami, aj u batu to maju, ja si to s tym viem predstavit :) oni su take sportovo-elegantne. Prepanan a preco sa hanbis za prsty? aj tak si kazdy na tebe skor vsimne postavu, ktoru mas urcite peknu, ked si chces dat take pekne satocky. Kasli na prsty :)) aj tak budes sustredovat pozornost na ine prednosti. Fakt. a urcite ich nemas take hrozne, nebud moc sebakriticka :)

mymind

www.bata.sk
www.bata.sk
www.bata.sk
www.bata.sk

to su co som len tak narychlo nasla, myslim ze budu vhodne lodicky, bud plne alebo s otvorenou patou. Alebo take letne sandaliky najdes aj s plnou spickou.

kajaaaaaaaaa

ale sandale su take kde mi vidno spicku - prsty a tie ja vobec nemam pekne, preto hladam nieco co mi zakryje prsty :/ a o farbu ani tak nejde, pretoze mam inu farbu siat ako je na tom obrazku. obrazok som poslala len tak ilustracne, lebo strih je dost podobny

aluska1

nejake vysoke sandale by som si k tomu dala, najlepsie takej farby ako ten opasok, cize ak dobre pozeram tak hnede a hnedu kabelku

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co ku "koselovym" satam - Fórum - ZDRAVIE.sk