Problém s vniknutím...

Príspevok v téme: Problém s vniknutím...
zuzana111

Potrebujem súrne radu...Mala som dlhodobejšie priateľa. Bol to môj prvý sexuálny partner a všetko klapalo v pohode. Rozišli sme sa a ja som si po čase našla novího priateľa, ktorého súce ľúbim, ale už dlhšie máme jeden problém. Ako keby som mala akýsi bolk v sebe. Nevnikne do mna ani len rukami, nieto ešte inak:(. Chcem s ním začať pohlavne žiť. Ako mám odstrániť tento blok? Čo to môže byť...? Ďakujem

Mirka91919

ahojte chcela by som poradiť. Mala som chalana a mali sme spolu sex. Bol to moj prvy chalan. Lenže som pri tom vobec nič necitila, on sa aj spravil behom 5-10 min. a ja nič. Je to normalne že nemam pri tom žiadny pocit ?? dokonca ani ked ma lizal, nič ...( sex sme mali asi 5 krat ) hodte radu, dakujem

mate59

Normálne mu povedz,napr. Jožko, nie že mi to striekneš do pusy, lebo hodím šabľu.
On to pochopí a je to bez okolkov.

zuzana111

A ešte malá podotázka o orálnom sexe, ja priateľa spravím rukou aj všetko v pohode. Ani orál sa mi nehnusí, aj keď som ho tak ešte nerobila, asi to už vyžaduje..Len neviem ako mu vysvetliť, že mi nieje povôli ak by sa mi spravil do pusy.Preto som ho ústami ešte nerobila. Ako mu to nenápadne povedať?

zuzana111

Len vieš ako to je, lubriganty...atď..ako keby nútene..Vždy to išlo prirodzenou cestou, nemala som problém. Už ma to ale dosť trápi, lebo ani čas nepomáha. Zložitá situácia a o tom, ako sa musí priateľ cítiť už ani nehovorím. Je síce chápavý..ale to nebude do nekonečna. Tiež berem anti baby. Ale aj predtým som mala a v pohode. Tak ja neviem. A ty ako to riešiš? skúšala si aj niečo nové?...a emilly82 áno je pre mňa peiateľ príťažlivý:(

cicka 333

nooo aj ja mam to iste :( ani neviem preco , ale ja to mam asi od anty baby :( uz to nebudem brat potom uvidime :) a mozno aj preto to mozes mat lebo si bola zvyknuta na toho prveho a na tohto terajsieho si musis zvyknut :) ale existuju rozne lubr.kremy aj v lekarni si mozes kupit to pomoze alebo zajdi k dr a povedz jej tetnto tvoj problem :(