Okuliare Ray Ban - prave, ci fake?

Príspevok v téme: Okuliare Ray Ban - prave, ci fake?
ele

Dobry den, objednala som si tieto okuliare cez internet za 35 euro(vydrazene), prave mi prisli s puzdrom aj s ostatnym prislusenstvom, no ked ich porovnam s mojimi RayBan-ami, ktore som si kupila v orig. predajni, nezdaju sa mi ako orig. Puzdro aj nadpisy, su ako napodobnenina, inak maju aj pecat, aj handricka je trosku ina... Neviete ako by som mohla zistit ci sa jedna o autenticky vyrobok Ray Ban? Myslite ze pochodim v obycajnej optike, maju tam nejake merace?? Dakujem krasne za reakcie.

Jano_K

Ja tiež iba kupujem ray bany zo stránky, majú potvrdenie 100% originality, milý zákazničký servis! :) Z vlastnej skúsenosti - www.eyess.sk

Tomas Lacko

Ja si objednávam okuliare iba zo stránky www.eyess.sk. Je na trhu veľa "fake" výrobcou, a oni sa zaručujú originalitou, čo je aj vidieť pri prvom nasedení si okuliarov. Jednoznačne odporúčam!!! :)

dagmar12

Raybany by som sa v živote neodvážilu kopvať len tak cez net... S queensoptikou mám aj ja super skúsenosť, milý personál a hlavne máš istotu že su rabynay naozaj pravé! A to je najviac, pretože zaplatiť 100 eur za fejky na nete.. neviem neviem

Kristinka0202

fuha ked uz si chcela znackove mala si kupovat v optike alebo tak. kde vies ze budu prave. teraz aj tie fajky velmi dobre vyrabaju ze s azhoduju s originalom skoro