Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Okuliare Ray Ban - prave, ci fake?

Príspevok v téme: Okuliare Ray Ban - prave, ci fake?
ele

Dobry den, objednala som si tieto okuliare cez internet za 35 euro(vydrazene), prave mi prisli s puzdrom aj s ostatnym prislusenstvom, no ked ich porovnam s mojimi RayBan-ami, ktore som si kupila v orig. predajni, nezdaju sa mi ako orig. Puzdro aj nadpisy, su ako napodobnenina, inak maju aj pecat, aj handricka je trosku ina... Neviete ako by som mohla zistit ci sa jedna o autenticky vyrobok Ray Ban? Myslite ze pochodim v obycajnej optike, maju tam nejake merace?? Dakujem krasne za reakcie.

dagmar12

Raybany by som sa v živote neodvážilu kopvať len tak cez net... S queensoptikou mám aj ja super skúsenosť, milý personál a hlavne máš istotu že su rabynay naozaj pravé! A to je najviac, pretože zaplatiť 100 eur za fejky na nete.. neviem neviem

Kristinka0202

fuha ked uz si chcela znackove mala si kupovat v optike alebo tak. kde vies ze budu prave. teraz aj tie fajky velmi dobre vyrabaju ze s azhoduju s originalom skoro

Martin0593

Já teda mám dobré zkušenosti s tou zmiňovanou ... www.rayban-bryle.cz Mám již od nich modely s polarizačními a nepolarizačními skly a maximální spokojenost. :)

Valibuk8

Na okuliaroch sa podľa mna neoplatí šetriť, ale keď vám ide len o logo, tak si kúpte nejaký čínsky fake za 10€. Ja by som ale šiel radšej do pravých Ray-Banov, z overených obchodov. Navyše už aj na Slovensku máte stránky stránky ako zlavovekody.com tak radšej skúste ušetriť tak.

fdf hj

ta stranka je fake. kamoska odtial objednavala 3 kusy. a prisli jej priserne okuliare. uplne inej farby ako na obrazku a niektore boli poskrabane.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Okuliare Ray Ban - prave, ci fake? - Fórum - ZDRAVIE.sk