Ray Bany- fake, ci origos

Príspevok v téme: Ray Bany- fake, ci origos
ele

Dobry den, objednala som si tieto okuliare cez internet za 35 euro(vydrazene), prave mi prisli s puzdrom aj s ostatnym prislusenstvom, no ked ich porovnam s mojimi RayBan-ami, ktore som si kupila v orig. predajni, nezdaju sa mi ako orig. Puzdro aj nadpisy, su ako napodobnenina, inak maju aj pecat, aj handricka je trosku ina... Neviete ako by som mohla zistit ci sa jedna o autenticky vyrobok Ray Ban? Myslite ze pochodim v obycajnej optike, maju tam nejake merace?? Dakujem krasne za reakcie.

ele

sasa srandujes? :D Tie moje prve som si kupila vo Viedni a su to 100% original. Ale tieto su zevraj objednavane z USA a sama predavajuca nevie potvrdit ci su orig. Tak som jej ich vyplatila s tym, ze si dam ocekovat skla, a ked nebudu dobre, vrati mi plnu sumu a poslem jej ich spat. Sasa a tie, ktore si si kupovala, to boli len take zvesene zo stojana, nie? Bez puzdra, atd.. Take aj v Chorvatsku predavaju po 10 euro ;) Ale pochybujem ze chrania oci. Ale ked hovoris ze si si ich dala otestovat... Kamoska si take Ray Bany kupuje v Azii, a tak aj vyzera, proste hlboke vrasky okolo oci, to ja nebudem riskovat.. A kde mi to mozu otestovat, myslite ze v obyc. optike? Dik..
Nexus :DD

sasa1

ele
ja som si kupila RayBeny na dovolenke za 20 eur PANCOVANE su na nerozoznanie od orig. totalne rovnake a obchodnik mi tvrdil ze sa na slovensko vozia ako orig.

chod na dovolenku do ..... Ti predaju cokolvek a mozes sa pysit ze mas prave dokonca som si dala i skla pozriet a ..... no super :)

nexus

...daj mi ich omrknut, jaa ti poviem, ci su prave...a tu pecat na specatenie spolocne spucujeme :)) ja pecat raaad :)