STK

marika22222

z vlastnej skúsenosti odporúčam nepodceniť prípravu na STK www.mpmauto.sk ak nou chces vobec uspesne prejst. výjde to určite menej ako naplnanie vreciek nenažrancom na STK za každú blbosť.....

lori3

mily nexus..tu "daciu" mi netreba, auto mam v poriadku..presla som uplne v pohode, neviem odkial si ale nie vsade je taky pristup ako si ty popisoval..takze pohoda

GiovanniX dakujem za normalny prispevok, tiez mam podobny nazor

tot vsio..majte sa:)

GiovanniX

objednaj sa dopredu,aspon u nas to tak funguje,prides a on ti uz povie ze co mas pozapinat atd.ak mas auto v poriadku tak sa nemas coho bat,prejdes,ja som pred 2 rokmi presiel so skodovkou a uz aj brzdy piskaly(zadne pakne uz dosluhovali),ale presiel som bez znamosti.Tento tyzden idem zas ale uz s Puntom,takze uvidime,ale mal by som prejst.Radsej prejst normalne cez stk ako dakde nedobrzdit a naburat.

AdamKrt

Alebo klasika, ak mas servis kde dojdes a oni urobia STK, ci emisnu, ze to vybavia za cloveka. A nemozu sa stazovat, ze nieco neni v poriadku, ked to oni servisuju a potom idu na kontrolu :)

nexus

..no to sa tak nerobi, tam od teba nezoberu dukaty, to je moc dobry flek, aby sa nechal odtial vyhodit...musis mat niekoho, kto tam s tebou pride...