Partnerov predsexualny život

Príspevok v téme: Partnerov predsexualny život
zuzana111

Prosila by som o radu...Mám priateľa. veľmi ho milujem...Mal jednu sexuálnu partnerku a viac takých...okolo toho...Ja som mala jedného sexuálneho partnera.Ale milovali sme sa z lásky...Môj terajší priateľ to robil, len pre to, aby si užil a mne to veľmi vadí...Neviem sa vysporiadať s tým, že on to bral vtedy len tak pre zábavu, pokiaľ ja úplne vážne.bojím sa mu povedať, čo sa deje...a že sa s tým, neviem vysporiadať....Čo mám robiť?Bojím sa s ním dokonca aj milovať...:(Ďakujem

Andrej12

zuzi presne tento isty problem mam a lepsi sa to ked ti napisu citis sa lepsie cas to zahoji mna to na zaciatku nesralo az po tretom mesiaci ma to sralo a milujem ju a zasnubil som sa snou a myslim to na milion percent vazne a to sa spravy ved on zato nemoze tak isto jak moja polovicka ved nikto newie co bude neskor a ver tomu ze ot lutuje a netrap sa tym pokusim sa o to aj ja

zuzana111

No myslim si, ze mate uplnu pravdu...Len tazko je to, ked si clovek sam nahovara. a teraz, ked pocujem aj Vase nazory, tak sa to len lepsi a lepsi...

mnamka257

myslim ze mozes byt pokojna, pretoze podla mna tvoj partner uz dospel.a neboj sa nie je jediny, ktory to takro robil a dokonca niektorych to neprejde nikdy.ale tvoj priatel nastastie taky nie je-inak by s tebou asi nechodil nie?

cajik

To nic zuzi. Daj tomu cas. Mna tiez ked nieco trapi tak ma to napadne sem-tam, ale po case to prejde postupne do stratena a o par mesiacov si na to ani nespomenies. Sustred sa na to co je TERAZ, ze miluje TEBA a nekaz si zbytocne naladu

zuzana111

No dakujem za radu...Cajik myslim, ze mas pravdu. Len som to asi potrebovala pocut, respektive citat od niekoho ineho...Jemu som to este nedala najavo. A velmi ho lubim...Takze fakt si nejdem kazit vztah a pojdem dalej. zit pre buducnost a nezaoberat sa tym co bolo...A nie nie nemame 16 mame obaja cosi po 20-ke..Dakujem:)este raz

cajik

no ja neviem.. ja som skor v pozicii tvojho frajera, a keby to mojmu sucasnemu malo vadit, tak tento vztah nema buducnost. co by bola velmi, ale velmi velka skoda, lebo tento vztah je nadherny. a vobec nevidim dovod, preco by si sa ty mala trapit tym, co bolo v minulosti PRED TYM nez stretol teba. bud rada ze nesexoval kade chodil a s kym prislo.

chcem tym povedal tolko, ze neodsud zbytocne k zaniku vztah, ktory moze byt ten najlepsi aky si v zivote mohla mat, len preto ze ma nejaku minulost. okrem toho, si nemyslim ze by ju mal nejaku extra pestru, podla toho co pises, ked spal iba s jednou a viac "okolo toho".. pokial nemate 15 teda..
..chapes, keby mal pred tebou 15 bab s ktorymi spal a dalsich 20 okolo toho, tak by to bolo daco ine, ale dievca trochu sa preber.. :)

to ze to robil pre zabavu neznamena ze to teraz nemoze brat vazne (tak ako ty). samozrejme,
pokial nie je diskotekovy donchuan.

a pocuj, kolko mate rokov? ked 16 tak beriem spat co som povedala :)