Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

opuch

Príspevok v téme: opuch
dagmar S.P.

dobry den. uz asi dva roky mi opucha prava noha (cele stehno, zaliate koleno, lytko az po kotnik). v poslednom case sa pridruzil mierny opuch pravej ruky - citelne hlavne na prstoch a predlakti. sem tam ma pobolieva pri pravom prsniku, aj pazucha je akoby opuchnuta. a posledne dni som spozorovala, ze opuch sa zrejme siri dalej hore - prave lico a obe ocne mihalnice. krvne testy mam o.k. sono ciev pravej nohy o.k. stitna zlaza tiez, sono brucha o.k. moje diagnozy su: imunitny deficit, vysunuta platnicka (z mojho pohladu vlavo - vyzarovanie do lavej nohy) a HPV virus - po kryoterapii je uz negativny, avsak nasla som si nejake bradavice. inak mam okrem uvedeneho problem iba s castymi zapalmi hrdla vacsinou bez teploty a vypadavanie vlasov. lekari mi zatial nepovedali preco mam tie opuchy. viete mi niekto poradit co dalej robit? pytat sa na CT? lymfodrenaze skusam, zatial 4 krat bez ulavy na opuchoch.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

opuch - Fórum - ZDRAVIE.sk