Inac orientovana

Príspevok v téme: Inac orientovana
marcipan

Prosim,mam velky problem.Pacia sa mi dievcata .Nechcem ,aby sa mi pacili.Pripadam si ko z ineho sveta.Hnusim sa sama sebe.Nemozem sa toho zbavit.Nechcem byt orientovana na rovanke pohlavie.Zbavim sa niekedy toho ? mam 19,nikdy som nemilovala ziadneho muza ,prv som si myslela ze nemam vyssie city ...ale mam ich,no k dievcatam .Boze

pipa

marcipan: nieco si z toho vyber. Nauc sa z cudzich chyb. A zi si svoj zivot. Je tu este viac tem v tomto duchu. Hladat mozes aj sama.

lola3

ahoooj no mas zlozitu situaciu ... nechcem ta nejako este viac zranovat ale musi to byt strasne ked to tak nechces.... ja by som tomu volny priebeh nenehavala...ked to teda tak nechces..ked chces mat chlapa..skus byt s takym ktory ta aspoon trosinku pritahuje...a si aj namyslaj ze ho mas rada alebo co....nic v zlom ale nejako sa prinut...caw

dada

Ahojky, vobec sa preto netrap a nechaj tomu volny pruebeh, mozno si bola v minulom zivote muz a preto to tak je, mne sa osobne milovanie dvoch zien viac paci ako ked sa pozeram na muza a zenu a to som na muzov, aj som mala iba muzov, a ak to tak citis, tak to tak rob, nerob nic co sa s tebou nestotoznuje... vela stastia...papa