Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neprijemny stav

Príspevok v téme: neprijemny stav
usmev:)

dnes poobede som si na chvilku lahla, lebo som zo bola strasne unavena.. zo soboty na nedelu som spala presne hodinu (bola party:-)) a z nedele na pondelok som spala cca 5 hodin.. ako som dnes spala, zrazu som sa zobudila a vobec som sa nemohla hybat! chcela som zdvihnut ruku alebo nohu, nedokazala som to, chcela som otocit hlavou, nedalo sa.. tusim som aj chcela nieco povedat, ale ani to som nedokazala.. ja neviem, bolo to strasne, strasne som sa zlakla, aj sa mi tak zvlastne dychalo.. nastastie to vsak potom nejako preslo a vsetko je uz v poriadku.. ale predsa len by ma zaujimalo - stalo sa to uz niekomu z vas? cim to mohlo byt sposobene? bolo to naozaj velmi neprijemne..
a aby som dodala - na tej party som nepila, nefajcila, nedrogovala, nic z toho, takze tato mozno je absolutne nerealna:-) dakujem za odpovede..

lost

mnooo, ono je to take, sice nie vazne, ale take ze mozno brutalna lenivost, ale niekedy ani nie, ze "mal by som vstat" ale nejde to :) msim pockat par sekund, niekedy az minut, alebo znova zaspim :D

ale raz som mal nieco dost podobne, ale to bola nocna mora - ze som sa ani pohnut nevedel :D neviem ci to bola realita, alebo len sen, ale velmi neprijemny pocit, uplne bezvladie :)

datelinka

je to úplne prirodzené. jedná sa o spánkovú paralýzu, stav, keď je telo dočasne neschopné hýbať sa. objavuje sa pri zaspávaní alebo pri zobúdzaní. v REM fáze spánku, keď snívame vzniká atónia, to znamená, že mozog "zavelí" telu aby spalo a nehýbalo sa. je to prospešné v tom, aby sme si počas živých snov neublížili. vo väčšine prípadov si však túto paralýzu neuvedomujeme, resp. nepamätáme. v prípade, že je organizmus veľmi unavený, alebo dôjde k náhlemu precitnutiu, na pár sekúnd pocíti toto pseudoochrnutie.

lost, takmer kazde rano?
fuha, tak to musi byt hrozne! pre mna to bolo cosi strasne, neskutocne som sa vydesila, uplna beznadej, ze co sa so mnou stalo, ci sa vobec este pohnem.. bol to fakt otrasny zazitok, lebo nicim som nemohla pohnut, nic som nemohla urobit, no moc som sa zlakla..
takze myslite, ze je to ok, nejde o nic vazne?:-) a vlastne preco sa take nieco stane?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neprijemny stav - Fórum - ZDRAVIE.sk