Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrcka v ustach

Príspevok v téme: Hrcka v ustach
kachnicka

Ahojte, uz dlhsiu dobu mam v spodnej casi ust, presnejsie presne medzi tym ako konci spodna celust a zacina lice, taku tvrdu nebolestivu hrcku velkosti asi hraska. Na pohmat sa nehybe, ako keby bola prirastena ku kosti. Jej pritomnost som si prvy raz vsimla, ked som mala problemy s jednym mrtvym zubom. A to je tak tri roky dozadu. Je mozne, aby to bolo nejake stare hnisave lozisko? Ziadne zuby ma uz nebolia a ak sa pytate, preco som s tym doteraz nebola u zubara, tak preto, ze ma to nebolelo a aj som na nu zabudla. Ale v poslednom case ako keby som to zacala citit. Mozno je to tym, ze na to prilis myslim a rozmyslam, co to je :). Moze to byt aj nejaky vyrastok na kosti? Diki.

diana44

Ahojte, na hornom podnebi v ustach presne v strede mam hrcku az asi tri dni...hrcka nemizne, boli iba ked na nu pritlacim, neviete co to moze byt ?

dzina5111

kachnicka ja mám to isté vypadá to ako hrášok nad očným zubom bolieť to nebolí ale je to tvrdé bola som u zubára a bol to hnis tak radšej chod a potom daj vedieť ahojky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrcka v ustach - Fórum - ZDRAVIE.sk