Maniodepresia

Príspevok v téme: Maniodepresia
Yomatko

ahojte... asi mam maniodepresiu ale niesom si isty... dakedy rozmyslam ze je to malym sebavedomim a aj som skusal vsetky aktivity od sportu, cez vselijake spolocenske udalosti (nejaka zabava/koncerty/sport)ba aj hru na gitare ale nic. Dost casto v sebe citim uplnu beznadej a praznotu a neviem ako tieto pocity zo seba dostat... vtedy sa vo vnutri cely chvejem a nevidim zmysel v nicom... nedokazem sa zabavit v nijakej spolocnosti a uz vobec nechapem ako sa niekto dokaze bavyt... neviem cim to je... dakedy sa citim ako by som bol na tomto svete sam a nikto ma nechape... najhorsie na tom je ze to nikomu nechcem povedat a musim sa pretvarovat ze sa citim ok... prosim vas pomozte mi alebo aspon poradte ako na taketo stavy... a prepacte za moju gramatiku...

mnamka257

ja viem ze je to tazke niekomu povedat-aani ja nikomu nehovorim o svojich vaznejsich problemoch a tvarim sa navonok ze som maximalne v pohode a vsetko je tak ako ma byt.ale v tvojéom pripade je to uz asi jedine riesenie o tom niekomu porozpravat.alebo pokial to nechces povedat niekomu znamemu chod ku psychologovi.nie preto aby ta z niecoho lieci-ale len porozpravat sa s nim ako z nezainteresovanou osobou.neviem ci s niekym chodis, ale pokial ano ani vo vztahu nevidis ziadny zmysel??v kazdom pripade ti drzim palce.

will51

ani mna nic v poslednej dobe netesi...furt som zavreta v izbe a lezim v posteli..nemam poriadne kamaratov, priatela si nedokazem najst aj ked bol tu jeden co chcel so mnou chodit ale nedokazem to..dokonca ani s rodicmi vobec nevychadzam furt sa hadame..vzdy si nieco najdu za co mi mozu nadavat..ale furt verim ze raz bude dobre a budem sa tesit zo zivota

nexus

...skus nad tym porozmyslat viac...
clovek by sa mal aspon na nieco tesit.. aby ho zivot bavil...nic ta netesi? ja som tiez nedavno presiel takymto stavom, ale to boli dovody na to...nespravil si nieco zle?

Yomatko

ved prave to ze to nema ziaden dovod jednoducho sa tak citim a nedokazem sa z toho dostat aj ked niektore dni su uplna pohoda relax a chce sa mi zit!!!