padanie vlasov

Príspevok v téme: padanie vlasov
adriana1712

Dobry vecer, prosim Vas, potrebovala by som radu na temu vlasy. Zacali mi strasne vypadavat, vpredu nad celom sa mi po bokoch uz robi plesina, ak mi aj na tychto miestach zacnu rast nove vlasy, hned mi aj vypadnu. Bola som s tymto problemom aj u koznej lekarky, predpisala mi taku vlasovu vodu zn. Alpicort F, pocas pouzivania tejto vodicky sa mi vypadavie zmiernilo, no ked sa mi tato vodicka minula a prestala som ju pouzivat, vypadavanie sa vratilo. Som uz z toho zufala, uz som si kvoli tomu aj prestala farbit vlasy, no nic mi nepomaha.. Za radu vopred dakujem.

usiko

ved hej, vychadzala som z toho, ze nedrzi dietu a stravuje sa rozumne so vsetkym co k tomu patri.....

...mne padali vlasy v mojom obdobi anorektickom, ale to je jasne z coho...teraz uz dlhe roky fajne, ked si ich umyvam, tak sa stane ze vobec nepada nic, co povazujem za skvele......

...takze ak je normalna strava, tak ti lekari.....

sweet_lolitta

Ahoj, ak ti padaju vlasy nad celom, je to s pravdepodobne sposobene oslabenim dychacieho ustrojenstva, najma plucami. Moze to byt sposobene stravou extremne JIN, skus sa jej vyvarovat. Ziaden extrem nie je dobry.

ktore potraviny su jin/jang: www.strava.sk

lDenzl

usiko- mas pravdu,ale je vhodne zmenit stravu a pridat mineralne tatky a vitaminy do tela.
Je to vnutorny problem organizmu a povacsine za to moze nedostatocna zdrava a vyvazena strava.

liv99

no este som chcela dodat, ze pokial narastu male vlasky a nestihnu zosilnit a vypadnu, takze sa ti na danom mieste zacina robit plesinka, to mi pripada ako hormony alebo nedostatok vitaminov.