Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spevnujuce telove mlieko bez vone

Príspevok v téme: spevnujuce telove mlieko bez vone
zuzula12

Ahojte ... som tehotna a neznasam ziadne sladke vone - mydla, sampony, vonavky, ovocie atd. Hladam spevnujuce telove mlieko, po ktorom by som neutekala do sprchy ...:-). Prve dve tehotenstva som pouzivala Niveu - pomohlo, strie nemam - ale teraz mi uz rastie brusko a zatial nepouzivam nic. Mate s niecim dobru skusenost? Dakujem.

ele

to ze nemas strie, mozes dakovat hlavne dobrej genetickej vybave a nie kremu, ktory tam zohrava velmi malu ulohu, aj ked kremovat sa je priaznive pre pokozku. Ja odporucam panenske oleje, na strie je dobry mandlovy, dostat to v biopotravinach, jojobovy, aj kokosovy, ci bio slnecnicovy je super na strie. Teraz ked si tehotna, by si mala menej chemie pouzivat, lebo aj cez kozu sa to vstrebe. A ked sa ti netvorili strie doteraz, s najvacsou pravdepodobnostou ich nebudes mat ani po tretom tehotenstve, mas pevne kolagenove vlakna, mne sa tiez neurobila ani jedna, a to som mala ozaj obrovske brucho. Moja kamoska sa natierala a na zadku, aj na bruchu mala asi osem patcentimetrovych fialovych strii, potom vybledli :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.