Ako ste sa zmierili s podvodom aj ked ste este neboli 'poriadne' spolu?

Príspevok v téme: Ako ste sa zmierili s podvodom aj ked ste este neboli 'poriadne' spolu?
enid

Zacali ste niekto vztah tak ze ste sa rozisli s niekym po rokoch alebo ste sa nemohli rozhodnut a tahali to s oboma a spavali s oboma (alebo partner)? Ako ste na to zabudli,da sa to odpustit ze si hned zo zaciatku nemohol(nemohla) vybrat?? Ste stale spolu?? Berie sa to ako podvod ked nie ste oficialne spolu ale jeden podvedie s ex partnerom(partnerkou)?? ako odpustate neveru??

slniecko90

myslim si to iste. s priatelom sme sa zoznamili na novy rok.niese spolu dlho..zo zaciatku (prvy tyzden) som sa aj ja, aj on stretli so svojimi byvalymi aby sme uzavreli minulost..obaja sme si stary vztah urovnali..a zabudli nan..ja som sice byvaleho pobozkala..ale,ked som zistila,ze uz nic necitim a ze jeho bozk ma ani z daleka nepritahuje..tak som si uvedomila,ze je koniec..a az potom po tyzdnoch som zacala novy vztah s momentalnym partnerom..svojho ex som raz podviedla,bolo to naschval,stale ma upodozrieval z nevery..az raz to uz bolo neznesitelne a urobila som to..nepacilo sa mi to vobec..a lutovala som to..myslim si,ze vztah,kde si dvaja nedoveruju a naschval si ublizuju nema zmysel..chapem,lubite sa...ale uvedom si,ze DOVERA je prvorada! :)

kajka01

no tento pribeh som tu citala uz viac krat vzdy spela diskusia k tomu ze to nie je moc dobry vztah. no ja osobne by som sa s tym asi nezmierila, ze ma podviedol so svojou ex, na to si ho zase ty ...atd...no mas pravdu podla mna je to zniceny vztah a pochybujem ze sa da dat takto roztriesteny do uplneho poriadku.pokial su tam veci co ta zeru a stvu to je nemozne podla mna.

enid

U nas to bolo zle... ja som sa rozisla s partnerom ale byvali sme spolu nadalej z komplikovanych dovodov a on sa rozisiel tiez ale myslel si ze preto ze s nim byvam som s nim spala tak mi to urobil,isiel na navstevu k nej,neskor to ospravedlnil tym ze mu dala trocha vypit a ze boli spolu skoro 5rokov takze zmiesane pocity plus ona ho chcela naspat,za to ho nenavidim a mame uplne zniceny vztah lebo som mu to oplatila s mojim ex a neviem ako z toho bludneho kruhu von,lubim ho ale nedokazem mu to odpustit...