Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cierne bodky po holeni

nefertiti22

toto video je zaujimave..ale tak som to este nikdy nerobila...ai je to lepsie bez tych pasikov..lebo sa to da vacikrat pouzit

www.youtube.com

jarkaa55555

ano doma chcem vyskusat. ze vraj nato treba prilepit nejaky kus latky a tym to strhnut :D neviem si to sice predstavit ako to doapdne ked to budem doma skusat, ale snad sa podari

rew

To by som tiez chcela vyskusat :) Ides si to robit sama doma? Tiez som nieco citala, ale nechcelo sa mi vsetky prispevky v temach tak som sa nedozvedela ci na to pouzit kusy latky, alebo nejake pasiky z drogerky... teda cim tie chlpky aj s tym maglajzom strhnut

rew

Jedna z vyhod ziletky je ze nemusis cakat kym to dorastie.. ked sa niekam ponahlas, za pol minuty v sprche mas hladke nohy.. Ale hlavny dovod je ze som mala problem so zarastanim chlpkov a definitivne rozhodnutie ze sa vratim k holeniu prislo ked som si nasla asi 2.5-centimetrovy chlpok zarasteny pod kozou ktory som vyberala dva dni :) Teraz som vyskusala vosk a mam z toho lepsi pocit ako z depilatora, super je ze to ide rychlo, ziadne vytrhavanie po dvoch-troch chlpkoch. A ani so zarastanim zatial nemam problem. Neviem ci je to tym ze chlpky su este silne, alebo peelingovou hubou ktoru teraz pouzivam pravidelne.. ale predtym som tiez mala lufu a to nepomahalo. Tak neviem :) Ale chvilku zostanem pri vosku.

rew

Ahoj. Podpazusie ani nie, nohy ano. Ked si ich holim dlhsiu dobu, tiez mam cierne bodky. Asi tie chlpky casom tak zosilneju. Ja to riesim depilaciou raz za par mesiacov. Ked vidim bodky po holeni, najblizsie pouzijem depilator raz-dvakrat a potom zas holim.

jarkaa55555

ano aj ja mam taky problem. mam dost tmave chlpy a svetlejsiu pokozku. rozhodla som sa ze si zacnem chlpy deilovat. snad to pomoze

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cierne bodky po holeni - Fórum - ZDRAVIE.sk