Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mastná pleť

Príspevok v téme: Mastná pleť
webmiima

Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať, mám mastnú pleť a používam detské mydlo na umytie tváre a večer si dám clean-clear. Ráno, keď vstanem dám si make-up a púder, ale po niekoľkých hodinách je to "ligotajúca hrúza" . Chcela by som Vás touto cestou požiadať, či viete o neakom dobrom make-upu, púdra a hlavne neakého odličovadla na tvár. Ďakujem..

rituška

ahojte, ja používam ráno a večer penu na umývanie tváre a krém zmatňujúci obe značky AA, ale tiež sa mi počas dňa mastí pleť, niekedy použijem iba púder, inokedy aj make up aj púder, ale stále je to jedno a to isté hlavne čelo sa mi vždy leskne, neviete nejaké dobré rady

california

Prečo detské mydlo? A potom strelíš takú hrôzu na tvár - ?
Postupnosť a správnosť ako píše levicaaaa:
používaj prípravky na mastnú pleť - gél na umývanie tváre, alebo iba odličovací a tonizujúci prípravok, krém.
Ráno tiež krém - nemôžeš predsa hodiť makeup na čistú tvár - a skutočne nemiešaj, drž sa jednej značky.
Odporúčam výrobky aa matt, pozri na -odkaz odstránený-

consuellaII

mne vela pomohol Vichy normaderm, uplne sa mi prestalo mastit celo (mala som zmiesany typ), ale zevraj nie je dobry pre kazdeho, ak mas odkial, vyskusaj najskor vzorku. Ja som mala nocny krem. a fakt vysusil dost. A rano pouzivam niveu soft uz, celo mam uplne normalne, ta mastnota sa mi totalne vytratila.

levicaaaa

nuž, sa nečuduj ked tvoja starostlivosť o pleť je taká aká je...

neviem čo si myslela pod clean-clear, či vodu, či gél... ale postup /správny/ by mal byť nasledovný:

najskôr si umy tvár mydlom, potom ju hĺbkovo vyčisti gélom alebo penou na mastný typ pleti, potom použi pleťovú vodu na dočistenie a stiahnutie pórov a použi zmatňujúci pleťový krém.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mastná pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk