Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Protilátky na spermie

Tinna1

Caute baby, existuje to, ja to mam, s manzelom sme sa snazili 3 roky o babatko a nic, az ma doktor ( po dvoch laparoskopiach na cysty ) poslal na umene opl. na kliniku a tam mi zistili ze mam protilatky na spermie, a k tomu samozrejme aj endometriozu, takze tak :-(((

liliana6

Je to kúsok za Piešťanmi, vo Vrbovom. Ona bola aj v reflexe, zaoberá sa všetkými ženskými problémami. Práve som od nej inak prišla. Tak mám kopu receptov :-)

nataly26

ahoj liliana6 prosim ta skadial je ta bylinkarka kopačova čo o nej píšeš a vieš o niekpm komu pomohla mat babo dakujem

liliana6

Takéto niečo mala aj moja suseda, dr. jej povedal, že nikdy nebude mať deti. Zrútila sa, ale navštívila jednu liečiteľku - bylinkárku a už má dve deti. Takže doktorov vynechávam v tomto prípade a idem to tak skúsiť aj ja. Idem ku Kopáčovej - je to známa bylinkárka a ešte jeden dr. mi vie pomôcť. Ten sa zaoberá alternatívnou medicínou. Tak mi držte palce :-)
Má niekto podobný problém?

willywonkaa

Toto bude ten dôvod kedy proste dvaja naprosto zdravi ludia nemôžu spolu počať bábo :(
Keď vieš, v čom je problém, tak pevne verím, že to doktor nejak vyrieši, aby ste spolu mohli mať bábo.
Držím palce

liliana6

Tak fór to nie je ani náhodou. Daj si do googlu. Ja chcem osobnú skúsenosť. A ani alergia to nie je aj keď aj to existuje.
Dr. mi vysvetlil, že môj cervikálny hlien obsahuje bielkoviny, ktoré mi zaručujú veľmi dobrú imunitu. Preto som nemala nikdy žiadne zápaly, lebo okamžite rozpoznali votrelca a zničili ho. Problém je, že tieto bielkoviny nerozoznávajú partnerove bielkoviny. Preto ich tiež vyhodnotia ako nepriatela a spermie zničia, znehybnia. Proste máme bielkoviny, ktoré k sebe nepasujú. Pre moje telo je taká obrana dobrá, ale nie keď chcem otehotnieť :-(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Protilátky na spermie - Fórum - ZDRAVIE.sk