ako sa vyrovnat s neverou?

Príspevok v téme: ako sa vyrovnat s neverou?
werca

dozvedela som sa, ze moj priatel ma vselijake bokovky, verila som mu velmi doteraz, teraz mu neverim, ani ked povie dobre rano :-(. Co sa s tym da robit, stale to mam pred ocami, ako ho vidim s inou, kedysi sa mi uz take s nim prihodilo, ale myslela som, ze trochu rokmi zmudrel, ze sa vyburil. Strasne trpim, schudla som, nechuti mi jest, on sa tvari, ako najvacsi boss, nevie sa vzit do toho, ako mi je. celu situaciu zlahcuje, ...asi takym sposobom -ze, no co take sa stalo.... prosim vas, poradte mi, mam ho rada, ako mam tu bolest prekonat :-(((

werca

je to tazke...:-(((((( ale prosim vas, nenahovarajme si tu, ze 90% chlapov nie je promiskuitna...je to na zvracanie

werca

ja sa ho nasilu nedrzim,velmi ho mam rada, mozno preto, ze je to laska z detstva, on by inu nechcel, to viem, len keby tie nocne vylety s kamaratmi neboli...

lDenzl

werca- tade cesta vazne nevedie.....pochop.
Robi ti to radost sa trapit????
Poznam jednu taku......tiez ma hajzla muza.
A po par rokoch je ako troska.
Ale ak ti to vyhovuje.......

Deee

no ja neviem, ale strazenim nic nedosiahnes...iba ak ta zacne nenavidiet za to, ze ho dusis...skus pravy opak, zi svoj zivot a vyprovokuj jeho ziarlivost, muzi su lovci a pokial maju istotu, uz sa nesnazia o nic...samozrejme su vynimky a hojny pocet, ale tvoj manzel tam nepatri...

cajik

werca - kto chce, cestu si vzdy najde. neustrazis ho........ fakt nie. to sa neda. nemozes s nim byt nonstop 24hod denne. ked ta bude chciest podviest tak to nejak spravi a ty o tom ani nebudes vediet.

cajik

aspon je priamy a nepise tu koniny. nechcem utocit na nikoho toboz nie na zakladatelku tejto temy, ale ked slecna vedela ze taky bol predtym a "dufala ze sa vyburi", tak to hovori o jednom : vedela predtym ze to robil, robi to aj teraz, tak neviem na co caka a zije s takym chlapom. jasne, s detmi to je tazsie, ale fakt neviem kto by jej mohol poradit, ako sa vyrovnat s neverou ked s nim chce ostat, lebo vacsina zien teda toto netoleruje. lebo laska nie je o tom ze ja toho druheho lubim a on si robi co chce a vedome mi ublizuje a klame ma. a nasilu si ho drzat mi nepride rozumne, ale detinske.

werca

ked som sa to dozvedela, povedala som mu, ze stacilo, ze doteraz som mu roky doverovala, pustala ho kadetade ale ze uz je koniec. Vzdy mi rozpraval, ze ako sa dobre pije v cisto muzskej spolocnosti, ze baby by tam iba prekazali, preto som s nim nikam ani nechodila,akurat som sa dozvedela, ze cisto muzska spolocnost v jeho pripade nehrozi... tak som mu povedala, ze ak chce ist vecer von, tak pojdem aj ja. Hanbit sa za mna nemusi, som vesela, muzi sa za mnou stale otacaju,...tak ziaden problem,takze by som ho chcela trochu viac strazit, hovori sa, ze netreba dat muzovi vela volnosti...poradte

cajik

aspon je priamy a nepise tu koniny. nechcem utocit na nikoho toboz nie na zakladatelku tejto temy, ale ked slecna vedela ze taky bol predtym a "dufala ze sa vyburi", tak to hovori o jednom : vedela predtym ze to robil, robi to aj teraz, tak neviem na co caka a zije s takym chlapom. jasne, s detmi to je tazsie, ale fakt neviem kto by jej mohol poradit, ako sa vyrovnat s neverou ked s nim chce ostat, lebo vacsina zien teda toto netoleruje. lebo laska nie je o tom ze ja toho druheho lubim a on si robi co chce a vedome mi ublizuje a klame ma. a nasilu si ho drzat mi nepride rozumne, ale detinske.