Blomba - trhanie nervov

Príspevok v téme: Blomba - trhanie nervov
111122

dobry den pred chvilkou som prisla od zubarky bola som tam v decembri a zamblombovala mi 6 tku (zadny zub) ale mna to bolelo nemohla som na tom zube ani jest tak som sa dnes odhodlala ze tam zajdem a ona mi blombu vybrala a dala mi tam nejaku ako keby modru pastu a nato nieco biele a zevraj je to na odumretie ci co neviem ci som ju spravne pochopila :(a povedala ze za dva tyyzdne mam prist a ze mi bude vytrhavat alebo tahat( neviem) nervy ale ze zub mi nevytrhne a povedala ze injekciu mi neda lebo ze mi dala tu pastu ja sa bojiim pocula so ze to strasne boli :( a este ma poslala na rengen zubov ako to prebieha?

111122

lebo ma tam zubarka poslala na ten rontgen ale ja sa strasne bojim toho trhania nervov :( a potom co mi bude s tym zubom robit? DA MI TAM PLOMBU A KOLKO TO ASI BUDE TRVAT?

aluska1

robila ti to asi preto, ze ten zub mas chory...a chory zub asi boli, nemyslis?

rontgen zubov prebieha ako kazdy iny...trva to par sekund ...a na co to chces vediet?

111122

dakujem za odpovede :D a ked mi tam dala tu vložku ( ako keby modru pastu) tak to nemozem mat zapalene? to by mi urobila hned?..a ked ma to teraz trosku boli to nevadi? dakujem moc

[zruseny17]

nemas sa coho bat,ta vlozka co ti natlacila do zuba ti to dokonale umrtvi,zarucene nebudes nic citit,mne to robili par mesiacov dozadu,tiez taky isty postup,bez injekcie,vobec to nebolelo,este mi aj ten nerv ukazala,ani som nevedela kedy ho vybrala.Mne robila aj vypln korena,tiez som mala strasny strach ale mozem ta uistit,ze uz je vsetko bezbolestne:)