Podklad pod ocne tiene

kitkat 9

Mne sa najviac osvedčila podkladovka od estee lauder je veľmi kvalitná a nič sa pod ňou nerozteká ani nerozmazáva a hlavne mi vydrží niekoľko hodín.-odkaz odstránený-

kika1

asi už dosť neaktuálne, ale ja používam podkladovú bázu z Pupy. Je super, tiene mi vydržia celý deň nedotknuté.

ajajja

Tak pre mňa je podkladová báza pod tiene Gosh ( v tyčinke ) to najlepšie čo môže byť a ďakujem " vynálezcovi " :)) Bez nej ani krok. Mám veľmi mastnú pleť, každý tieň, aj ten najlacnejší, napr. Ruby Rose mi s bázou na očiach vydrží neporušený do večera. Dokonca raz sme boli na chate a jeden večer som zaspala úplne tuhá a neodlíčená :) Ráno, keď som vstala, boli tiene stále vo veľmi dobrom stave! Bez nej som vždy mala za 2 hod. po tieňoch, ostali len v záhybe. Predtým som používala bázu Artdeco, ale bol jeden čas problém s dodávkami Artdeca, tak som skúsila túto Gosh a pre mňa je to najlepší kozmetický vynález :)

jingles

ja si natriem viečko kremom od alverde čo je na xsicht s morskymi riasami necham vpit prepudrujem zmatnujucim pudrom od rimmel a drži mi na tom barsčo aj ked dlhe roky som nepouživala tiene kvôli tomu že za chvílu som mala všetko zotrete :D

zajkosc

ahoj poznam jeden skvelý fixator na ocne tiene ale ide hlavne aj o kvalitu ocnych tienov.musia byt minerálne a ceruzky musís kupovať čo najtvrdšie.o niečom by som aj vedela.keby ta to zaujímalo ozvi sa

Monii

mam ten elf, co je tuto podo mnou a som s nim nadmieru spokojna.. a ta cena je v porovnani s kvalitou uuplne smiesna :)

fuk

podkladova baza pod ocne tiene zn. GOSH je to najhorsie, co som kedy vyskusala. Tiene sa rozmazu este skor ako bez toho. je to kremovej mastnej konzistencie a nedrzia na tom ani tiene znaciek rimmel alebo artdeco. ako tu uz niekto pisal, gosh baza su zbytocne vyhodene peniaze do kosa

kaba

Ahojte. Ja používam jednoznačne podklad od manhattan. Je podľa mňa najlepší a najdostupnejší. Stojí okolo 6 Eur. Tiene mi vydržia bez porušenia aj 10 hodín. Zatiaľ som nenašla nič lepšie. A to mám mastnú pleť.