LKVB6

Príspevok v téme: LKVB6
lea22b

poculi ste o tom? ma niekto skusenosti s tymto liekmi na podporu chudnutia? nasla som to na stranke ////////// a vyzera to, ze by to mohlo byt celkom vhodne na podporu chudnutia. len ci je to tak naozaj alebo len vyhodene peniaze a ucinok ziaden.. da sa chudnut aj bez tabletiek..?? nie je to s nimi nahodou rychlejsie resp. lepsi efekt??

femina

O ničom. Brala som to. Myslím si osobne, že od týchto potravinových doplnkov sa proste chudnúť nedá. Treba zmeniť úplne jedálny lístok. Je to pekne popísané aké je to dobré na všetko možné...ale...vyrábajú to niekde v Kanade a v Čechách to balia...Vyhodené peniaze. Radšej treba dať tých cca 20 Eúr na zeleninu a ovocie , možno na nejaké kurzy zumby ...

martinmlm

Mám pre vás dobrú správu. Existujú tabletky ruskej výroby, ľudia po nich chudli jedna radosť aj bez cvičenia a mohli jesť koľko chceli. Niečo úžasné. Len potom zistili že tablety obsahujú vajíčka pásomnice.

A-Z

Asi ta nepotesim, ale neexistuju tabletky, ktore by schudli za nas. A ci sa da schudnut bez tabletiek? Samozrejme! Pocula si uz o niekom, kto by schudol len z tabletiek? Ja teda nie, a to nie som v tejto oblasti novacik...
Schudnes JEDINE zmenou stravovacich navykov, cize pravidelnou, vyvazenou a nizkokalorickou stravou, a moze ti v tom pomahat aj pohyb.
Ucinky takychto tabliet su but ZIADNE, alebo diskutabilne, pretoze sa vzdy pri ich uzivani odporuca aj zmena zivotospravy a zaradit pohyb, cize potom je otazne, ci za vysledkom su tabletky alebo snaha toho uzivatela...