Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trsy na dovolenku?

kvietok 12

3D lash,lepi ich kozmeticka,su to take trvalejsie mihalnice,ale su drahe takze skor pre takych co maju hlboko do vrecka,potom sa chodi na prerobenie tak za tri tyzdne az mesiac,no niekomu aj dlhsie vydrzia,to je prplacina,ona Ti to prvy raz lepi po jednej mihalnici asi dve hodiny,na to je aj take specialne lepidlo,su rozne hrubsie,dlhsie,tensie ake chces,ked to nechytas a nemalujes vobec to nevypadava,ja som to este aj malovala,tak sa stalo,ze to aj vypadlo,ale je na to aj specialna spirala tak nad tou som rozmyslala,ale nemusi sa to malovat je to krasne aj bez toho

megy0071

No mňa by to tiež zaujímalo,tiež som uvažovala že si ich dám na dovolenku k moru.Známa mi povedala,že to ale opadáva a nerada by som si stým znepríjemnila dovolenku.Ďakujem.

july8

ziadne spiraly kvoli tomu som ich chcela.ale ked pri kontaktkte s vodou sa polepia alebo odletia tak potom neriskujem.

july8

no ja by som ich tiez nemalovla .som chcela zže najprv si dam svoje namalovat u kozmeticky a tak nalepim trsy.len no neviem co s tou vodou.necem potom chodit s polepenymi na dovolenke a sa s nimi este srat zbytocne.

jancecka

ja som mala od kaderníčky nalepené trsy mihalníc po celom oku, na hornom viečku, zrovna kvôli dovolenke, tobogány sme tam síce nemali, ale bola som stále v mori a neodpadol mi ani jeden, no nemalovala som sa, tak som si večer zbytočne nešúkala oči odličovacími prostriedkami. A potom som bola na odstránenie tiež u kaderníčky :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trsy na dovolenku? - Fórum - ZDRAVIE.sk