kolieskové korčule a chudnutie

jankaaaaaaaaa

znacka: rollerblade, K2 alebo fila
parametre: loziska ABC5, priemre koliesok od 75-82mm a tvrdost koliesok cca 82A ..
podla tychto kriterii si najdi nejake korcule v cene aka ti vyhovuje
v sportisime maju teraz akcie. cim vysie cislo pri loziskach, znamena to ze korcule idu rychlejsie ako tie s nizsim cislom. ale pre zaciatocnika uplne staci lozisko ABC5 , tie vyssie rady su aj drahsie

pinkava

mozete mi niekto poradit ake korcule su dobre? este nikdy som na tom nestala, mam 21 rokov, potrebujem trocha schudnut a hlavne si nejako vyformovat postavu a aby mi trocha spevnela. nechcem kupit nejake nekvalitne korcule a bojim sa, ze v obchode mi poradia len zbytocne drahe. ak mate skusenosti ktore su naozaj dobre a take stabilne, aby som nepadala po kazdom metri, tak sem hodte radu. dakujem.

jankaaaaaaaaa

treba ich rozobrat a naolejovat technickym olejom na loziska. to staci po lete, ked skonci sezona
teraz sa zatial o nich staraj tak, ze kontroluj pravidelne ci su poriadne dotiahnute tie sruby v kolieskach a ci niesu velmi zanesene loziska, vidno to ked sa pozries zo spodu na korcule..
mala by si mat aj navod k nim a tam by malo byt vsetko popisanae, lebo sa chod opytat rovno do predajne tam tiez dobre poradia
inac ja mam tiez rolerblade a neviem si ich vynachvlait. su uplne super, vobec netlacia a super sedia na nohe

nnn

ahojte koručlujem už od detstva... 5 rokov som mala stáré koručle no teraz som dostala na meniny nové korčule.. sú super .uplne si užívam to koručlovanie nedá sa to ani porovnať so starými korčuľami :) mám rollerblade... a chcela by som sa spýtať ako sa mám o nich starať? o kolieska ked bude koniec leta.. ako si ich mám vyčistiť.. alebo to mám nechať tak na dalšie leto.. alebo mám si kolieska rozobrať a vyčistiť ložiská a ked tak čím? dakujem

system

hodinku denne si daj zo zaciatku taky tyzden, potom urcite budes aj dlhsie. ja korculujem cca hodku a pol - 2 hodky. Niesom baba som chudy schudnut nepotrebujem ale necitim aby som bol nejaky " pevnejsi " :D asi sa tomu treba venovat castejsie

šošana

ahoj miša ja sa korčuľujem od 17:00 do 20:00 ale predtym ako sa postavím na korčule si dam 2x tabletka jablčný ocot a ziem jablkoo potom to spaľovanie tukov e 3x nasobné.... po troch dnoch na sebe cítiš zmenu funguje to :)

Deaa

ak budeš korčuľovať pravidelne zhodíš aj z bruška pretože pri chudnuti ti neubúda tuk len z jednej časti ale z celého tela čiže sa to ukáže aj na brušku a čo sa týka pádov.. :-D mám 172 cm a nespočetné množstvo pádov a nielen z korčuli a ešte stále žijem aj napriek tomu že to teda bol dlhý pád dolu :-D

xy:)

monica: ak je clovek sikovny, techniku si osvoji hned, ak je drevo, ma smolu - a o tom je kazdy sport, nielen korculovanie. no a este dodam, ze aj tie dreva korculuju.

jankaaaaaaaa

to co za hlupu teoriu si tu napissala preboha? je uplne iny rozdiel medzi kostami dietata a dospeleho cloveka takisto aj koze je uplne ine ako ma dospley clovek a dieta. a ked sa niekto nekorculoval ako dieta tak to neznamena ze ako dospely sa to nenauci. ja mam 23 rokov a 180cm a korculovat som sa naucila za 15minut. nevravim ze mi to ide neviem ako super, ale ide mi to dobre a treningom sa viac a viac vylepsujem, tak isto to je u kazdeho kto sa chce naucit tak sa nauci. a spadla som uz a nezlomila som si ruku ani nic, tak isto si aj dieta moze zlomit ruku aj nohu aj rozbit hlavu. dieta nema vobec tak vyvynutu motoriku ako dospely clovek takze u dietata je vysia sanca ze spadne aj ked je nizke. nechapem ako mozes take nieco napisat co si napisala teda nechapem ako si na take nieco vobec prisla je to totalna blbost! samozrejme je potrebne mat chranice, s chranicmi a pomalou jazdou je to v pohode. aj pri behu si moze clovek jednoducho zlomit ruku aj nohu aj vyklbit hocico a pri bicyklovani takisto ! korcule niesu o nic horsie