chudnutie - za 5 dní 4 kilá dole

Príspevok v téme: chudnutie - za 5 dní 4 kilá dole
tralalalala

Zdravíčko .. ani som nevedel že to ide tak ľahko.. 5 dní som nejedol nič iné len celozrnný chlieb s maslom reďkovkou a s cibuľovými cíbikmi .. a šups za 5 dní 4 kilá dole a to om ani necvičil to som len celé dni ležal kôli zdravotným problémom.. takže kto chce schudnúť tak odporúčam vyskúšať :) nič iné len toto.. a hlavne jedzte ten celozrnný a nie normálny :) prajem príjemné chudnutie :)

aluska1

tralala a aky to ma vyznam ze teraz mas akoze podla teba dietu a potom budes jest vsetko???ved to je cisty jojo efekt

.ked nebudes svojmu telu davat dostatok zivin, tak si zacne robit tukove zasoby na horsie casy a vaha ti nepojde dole..preto sa vela ludi cuduje, ze nic neje a nechudne...

a stale opakujem, tebe nejde dolu vaha z tukov.ty to nechapes?

tralalalala

leboto je dieta :)..a držím ju lebo musím a nie lebo chcem.. a ja to viem ja viem že dieta neni zdravá..

lDenzl

tralalala- stale nevidim zmysel v tom,ze si to nazval dietou:)
A robis dobre,ze to nechces praktizovat po neviem aky cas. To by ti vbelmi skoro zacalo chybat vela mineralov,vitaminov ,kyselin ,tukov ...........

tralalalala

aluška a kde si zobrala že ja sa tak stravujem stále hm? .. stravujem sa tak 5 dní lebo musím držať dietu.. neboj počas toho cvičenia som sa nenapchával reďkovkami.. napísal som že mám zdravotné problémy takže asi necvičím teraz nemyslíš? ... za týždeň končím s dietou .. potom už budem normálne jesť čo mi príde pod ruky... ale nepriberem keďže cvičím a spalujem tie tuky..

aluska1

tralalalala akoze ked tak strasne hovoris ze posilnujes, tak som zvedava z kade na to z takehoto stravovania naberies energiu..urcite to nebude z toho chleba s redkovkou

a este raz opakujem..neschudol si z tukov, len sa ti vyprazdnil zaludok a creva, pretoze dokopy nic nejes

tralalalala

zuzic cvičím 2 roky v posilke a pokial cvičím tak môžem jesť koooolko len chcem anepriberem :) takže nedávam velké nádeje tomu že tá váha stúpne.. a ak stúpne tak len kôli tomu že to chcem :)