Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neznáma choroba prosím pomôžte aspoň vy

Príspevok v téme: Neznáma choroba prosím pomôžte aspoň vy
R4d0sl4v

Už pol roka trpím neznámou chorobou a nikto mi nevie pomôcť behám po doktoroch pol roka skoro každý týždeň výsledky sú v poriadku aj psychologické podla doktorov no ale je tu problém problémi mám stále a horšie a horšie nemôžem ísť z domu a v škole vydržím asi 3 hodiny prichádzajú také stavy ako ťažké dýchanie,nevolnosť pocit na odpadnutie,niekedy stŕpne hlava,... najprv mi povedali že niečo s pečienkou potom že tá je v poriadku potom že mám tetániu poslali ma k psychológovy kde so mňa robia blázna a nakoniec zistili že nevedia čo mi je netušíte čo to môže byť ? alebo nepoznáte nejakých špičkových odborníkov/doktorov ? aj zahraničie ja len potrebujem už konečne žiť ďakujem mám osemnásť rokov a ak to pôjde takto ďalej tak to môžem rovno zabaliť...

začalo to tak išiel som do mesta niečo vybaviť no stŕpla mi hlava kašlal som na to že mám málo času musím sa ponáhlať potom som prestal pomaly dýchať a strácal som vedomie odviezli ma a skontrolovali povedali že asi alergická reakcia na niečo no o týždeň zas a zas pomali som sa nevládal hýbať doteraz neviem prejsť 1 km peši inak odpadnem je toto sakra možné ? asi mám nejakú novú vzácnu chorobu

martinmlm

jáj, ludkovia. alergik, kopa liekov, stres, vyčerpanie,boh vie aká strava. sa nečuduj. chorý možeš byt len z 3 príčin: 1.myslenie 2.dýchanie 3.strava

R4d0sl4v

EEG mi robili bolo v poriadku, krvny obraz robili vsekto v poriadku cukor tiez v poriadku ... krvny tlak je rozny stale stupa klesa stupa klesa a niekedy ma normalnu hodnotu :/ ale povedali ze to je ok

sharkinko

ahoj, takých zopár možno hlúpych otázok,ale treba myslieť na všetko: aký mávaš krvný tlak? kedy Ti naposledy brali krvný obraz a boli tam tam nejaké hodnoty mimo normy? zvýšený cukor v krvi (v moči), alebo veľmi vysoké či veľmi nízke hodnoty bielych alebo červených krviniek? Ct a MR si vravel, že Ti nerobili, aspon EEG ano?

Peto T

Rado: Len tak naslepo, skúsil by som zvýšiť príjem vitamínu C na aspoň 3x1g denne s jedlom vo forme prípravku bez umelých farbív a sledidiel, a pridal by som nejaký účinný B-komplex a vitamín E aspoň 400IU denne. Vitamín C pôsobí stabilizujúco na nervový systém a na metabolizmus všeobecne, ale takéto dávky môžu byť nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa/medi a deficiencii G6PD. Ináč môžeš aj podstatne viac. Vitamíny skupiny B sú dôležité pre nervovú sústavu a vitamín E chráni nervové vlákna pred oxidačným poškodením. Horčík by som užíval naďalej.

Viac info: rizikaockovania.sk

[zruseny12]

...pises,ze bolo dost STERSSU,aj stress robi svoje...na stress je velmi dobry B-KOMPLEX FORTE/kupis v lekarni/
no,a este k tej potravinovej alergii,prave niektore potraviny su zradne,neposobia hned,ale prave az po 2-3dnoch...
napr.mne tiez prichadzalo velmi zle,az na umretie,nikto mi nevedel pomoct,ani ja som si nevedela odsledovat,ze mi skodi mlieko a mliecne vyrobky/zjedla som ich qanta/lebo,kazein na ktory som alergicka-neposobil hned,ale az za2-3 dni dostal sa do krvi a riadil v tele,a nikdy by ma nenapadlo,ze to bude alergia na ml.bielk.kazein...
tym nechcem pisat,ze aj ty si na to alergicky,ale mozu byt este alergie,ktore sa takto chovaju...tazko takto radit...ale ak ides na GASTRO-urcite zasa postupis dalej a budes mudrejsi...

R4d0sl4v

na gastro... idem na buduci tyzden som objednany a zodac som braval dlhe roky teraz som pred par tyzdnami presiel na iny

R4d0sl4v

No alergia to nebude lebo to mam odtestovane aj som testoval kedy to pride a ci po jedle testoval som to mesiac a vysledok ze nezalezi kde osm kedy som co jem pride to nahodne niekedy az po 3 dnoch pokoja ...

nestastna laska nie nemal som nikdy priatelku lebo nebol nikdy cas venujem sa profesionalnemu kamerovaniu a strihu a s programovanim robim este len par mesiacov takze pohybu bolo dost stresu este viac kazdy den sme s teamom nabehali kilometre co bolo roboty a makania a v jeden tyzden ked sa malo tocit dolezite vianocne video tak sa mi toot stalo a vsetko som musel docasne prerusit a to ma na tom najviac stve ze len sedim a nerobim nic co mam rad zakazky ked su tak musim odmietat ani nechcite radsej vediet ako sa teraz citim sa mi ruca zivot zo skolou to uz ide dole kedze som stale u doktoroch neviem ci aj zmaturujem

[zruseny12]

...ano,ale to su ine alergie,POTRAVINOVE ALERGIE SU INE...TO JE ZASA O INOM...
a ZODAC si skusal?je to velmi dobry liek na alergie a nie je clovek po nom UNAVENY/aspon ja/...
prave ked si skusal uz vselico-kombinovat atd.skus este zajst na gastro,ci nemas problem s travenim a ci tam nie je problem...zle vstrebavanie criev atd.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neznáma choroba prosím pomôžte aspoň vy - Fórum - ZDRAVIE.sk