Kto so mnou konecne seriozne zacne chudnut?

Príspevok v téme: Kto so mnou konecne seriozne zacne chudnut?
paja13

Mam 18rokov, 160cm a 62kg. Konecne s tym chcem razne seknut.Uz som sa pokusala velakrat, ale vzdy som zlyhala. Myslim,ze kebyze mam niekoho seriozneho,s kym budem moct zdielat vsetko,tak mi to velmi pomoze. Mojim problemom je,ze doslova MILUJEM sladke! Tato moja "dietka" nieje nicim zvlastna.Ma len pravidiel: 1.SLADKE IBA V NEDELU! 2.JEST 5-6x DENNE V MENSICH PORCIACH 3.DENNE VELA PIT!!!(mineralka,alebo voda) 4.KAZDY DEN BEHAT (vynimka moze byt max.1-2x do tyzdna) no a posledne 5.KAZDY VECER ASPON 15MINUT CVICIT!!! Tak co?prida sa niekto?:)) prosiiiiiiiiiiim :)))

silanka

ja sportovat momentalne nemozem, kvoli zdravotnym problem (20tka a problemy s osteoartrozou:/) ale clovek si asi nevybera:D a u mna hlad nedochadza neboj sa , ja si len zobkam len tak z chuti, ze sa nudim a tak a toto chcem odstranit:D verim, ze ked s tym prestanem tie kila pojdu dole, pretoze nejem velmi vela veci - potravinova alergia , zijem o cajiku, o zelenine, ovoci a bielom mase:Dsem tam nieco, ale teraz o siedmej so zjedla sladku buchtu :Dasi to zapijem vela vody alebo co.ta disciplina ach, tej sa neviem nauciiit

paja13

no ja potrebujem schudnut ovela viac :D a neobmedzujem sa...tak samozrejme,ze ked mam navyber ci hranolky,alebo ryzu,tak si dam radsej ryzu...:D ale ked uz si musim dat hranolky,tak si dam,ale menej :) a pred tym do servitky,aby neboli tukove :D tak moja zlata,pekne krasne si dneska chod poriadne zabehat :D ja mam taku svalovicu,ze az :D na stehnach,tak som rada..:)) A dakujem za tym s ovsenymi vlockami :) to skusit mozem,tie su zdrave :)) Verim ti,ze dnes to bude lepsie...a najma po tej 18:00 vela prevela pi :) potom nedojde hlad ;) drzim palceky...vecer sa stretneme a napises mi,ze ako :))) papa

silanka

no ja som vcera ze ranajocky nato obedik o 4 hodinky ale pootom to slo dole vodou,kazde 2 hodiny som bola v kuchyni a zobla z niecoho:(dufam, ze dnes sa to uz nestane a ani po siestej nebudem jest:Da paja gratulujem:)ja by som odporucila si dat lyzucu ovsenych vlociek do jogurtu a nejake ovocie a budes syta az az, budes mat primeranu hladicu cukru v krvi, ze ta neprepadne potom chut na sladke:)a obmedzila si sa aj v jedeni?ci len zatial sladke? ze ci jes mensie porcie alebo si vylucila chlieb, tuk a take nezdrave :) a moj ciel je schudnut tak 3 kila tak snad sa mi to podari:)mam 54a chcem tak 50-51 tak do leta do plaviek :)ale som malicka mensia ako ty :)

paja13

No lenze leto sa blizi...;)! preto treba naplno zabrat..:) a to s tym sladkym...no ono sa da dost nahradit ;) Napriklad jogurty su super nato.:) Dam si jogurt,nemam chut na sladke a som syta...uz 2 dni sa mi dari...a som rada,ze sa pridavate baby...;) mozme skusit ten pokec ako pisala silanka...:P Ja som tam ako paja14141 tak piste...:)) mne sa uz 2 dni uspesne dari...:)))

silanka

ja napriklad sladke vobec nejem a ani slane. ja by som sa potrebovala naucit discipliny jest kazde 3-4hodiny a nechodit ,,zobkat,, do kuchyne:D a potrebujem, ze ked nieco zle urobim aby som to niekomu vykecala a citila sa zle:D ze to nie je spravnee :)

lilianka19

paja nechcem ti do toho nic kecat ale toto ti nevydrzi tak ako uz aj zuzic napisala..
radej by som si nasla niekoho realneho skym budem chudnut ako niekoho na nete je to lepsie a mozete davat aj na seba pozor spolu cvicit.... tak len na nete je to blbost aspon podla mnaa este ked pises ze si uz vela krat skusala mozno to bude aj tym ze si si dala hned an zaciatok take velke ciele.... ja by som sa najprv naucila jest pravidelne nemusia o by mensie porcie stacvi anormaln ... a potom zmensovat....a tak postupne vsetky tie tvoje zaprenia by som zacala uplne od pomaleho tempa je to rychle a prisne

zuzic

paja nicv zlom ale podla mna nevydrzis jest sladke iba v nedelu ked ako si pisala ho milujes. ja by som si dala ze najskor co ja viem tri krat za tyzden a potom znizovat lebo takto ked zacnes zhurta zlyhas...a s tym behom tiez pozor nedavaj hned velke trasy najskor pomenej aby si si nenarobila ja som to prehnala len trochu a mam problem s nohou..takze pozor si davaj