sopecny popol

0vecka

2 cajik nebolo by nam fasa lebo potom by tu bol rok 2012 alebo jehoisti o ktorych som par rokov nepocul len teraz v poslednej dobe sa rozrastaju atd..... proste su ludia ktory su v panike a ti su v panike stale :)

lost

A sakra :D

Ved to potom je velmi velmi pravdepodobne ze ani USPS lietadla (posta) nepoletia do EU, to znamena, oneskorenie posty :D

Tak to je pech, blba sopka :D

cajik

barbinka : ja netvrdim ze o tom nemaju hovorit vobec :) len ze nemaju sirit paniku. samozrejme je potrebne ludi informovat ze sa nieco stalo, a ze lety su zrusene. ale je kopa clankov kde sa rozobera prave to, ci je popol neskodny apod, a niektore su takym stylom pisane ze len siria paniku medzi ludmi.. toto je to, co sa mi nepaci.
vybuchla sopka, zrusene lety, a ked vedia ze je to pre ludi neskodne tak tam by to malo hasnut

barbinka

cajik: nesúhlasím s tebou. o tomto treba hovoriť. určite nie je nikomu príjemné prísť zbytočne na letisko a nikam neodletieť, resp. si zbytočne kupovať letenky.

cajik

keby o tom nepisali media, a nesirili zbytocne paniku, ked je ten popol pre ludi neskodny, tak by sme o nicom nevedeli a bolo by nam fasa

happi:-)

ja si myslim, ze to sa presuvaju mimozemstania a len potrebuju nejaku ,,hmlu" , aby sme ich my, obycajni ludia neuvideli

lost

Bude este horsie, neboj ;)

A kua, asi si zabookujem letenku z Moskvy do Thajska uz dnes...

Ale vazne, stavim sa ze to tak skoro neprestane, a bude este velky boom boom, a bude este vela haluzi, ale ani to nebude ludom stacit na uvedomenie si, ze su absolutne zanedbatelny a postradatelny voci prirode ako celku :)

Popol, nieco co nezastavi ani zatvorene dvere, a uz je asi neskoro na zaobstaranie si prsiplasta...

jajka001_

urcite neskodnejsi ako ked rachne atomka za kopcom :)ved to buchlo na islande to je strasne daleko, sem ak nieco doleti tak nejaky mierny poprašok

lDenzl

usiko- ale su aj take,ale nastastie nie v takom obrovskom mnozstve:)
Vysoka koncentracia je skodliva aj pre cloveka. Vsetko s mierou:))

A treba si aj uvedomit,ze aj vdaka tomu je zivot na zemi.