Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co s vlasmi po zmyti Henny?

sharoni

Matrix masku som mala tu oranzovu sleek look. Bola fajn, hlavne mi vydrzala naozaj dlho, kupila som si aj modry kondicioner na objem vlasov ale s tym som spokojna teda nebola, asi je to individualne. Blbe je, ze tieto silikonove vlasove pripravky su navykove, a teda po case stracaju na ucinku, preto som sa rozhodla pre prirodnu starostlivost, tam by to hrozit nemalo.

sharoni

Dobre teda, dakujem za reakciu :)
Ja som sa rozhodla pre bezfarebnu hennu, pre vyzivu, preto som sa bala ze by produkty s obsahom silikonu mohli narusit jej efekt. Planujem zmenit masku len co ju miniem, na nejaku prirodnu. Ale ak by to bol problem vymenila by som ju hned.

barboriino

ahoj sharoni,

ja používam hennu už niekoľko rokov a ešte som nezaznamenala, že by používanie nie úplne prírodnej vlasovej kozmetiky nejako ovplyvňovalo výsledok.. farba henny sa z vlasov zmýva postupne ako všetky ostatné farby na vlasy, rovnako sa postupom času zmýva aj ochranný filter, ktorý henna na vlasoch vytvára.. dajú sa kúpiť aj masky a kondicionéry s obsahom henny, ale nezdá sa mi, že by predlžovali farebný efekt.. používanie prírodnej kozmetiky je teda skorej otázkou dobrého pocitu, že si na vlasy nedávame produkty ropného priemyslu ako strachu pred nežiadúcou interakciou henny s neprírodnou kozmetikou..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.