Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

depilacia

macatko73373

vie mi niekto povedat ako sa pouzivaju tie voskove pasiky? v navode supisane same hluposti a nie to co by som chcela vediet.. a tie utierky na vosk su tam len dve to mozem pouzit jednu viac krat ze si ju odlozim na dalsie pouzitie? a ti pasiky ked sa odlepia pouzije sa jedna aj druha strana? alebo len jedna? mam to v skrini a vobec to neviem pouzit a co ako mam robit

bibianna

ja som si skusala depilovat studenymi pasikmi ako od weet a skoro som si urvala celu kozu... ale kupila som si na nete lacno teplu depilaciu. kde je ohrievac na vosk. a dokupujes len vosk a mas to na stalo a mozes depilovat vsetko aj pod pazuchov vsade. je to parada.

glinda

Ahoj. ja som to prvykrat skusala depilatorom.. blbost.. to vytrhavanie po par chlpkoch naraz je hnusne.. ale vysledok bol ok.. potom asi dvakrat pasikmi od veet.. len v oblasti podbruska.. alebo ako to nazvat.. :) par sekund bolesti (bolo to v pohode, len netreba zavahat pri strhavani.. jednoznacne by som si to na tvojom mieste natrenovala najskor na nohach... ;) ), par hodin zacervenanie a potom dlho hladka pokozka... :) zvysok som doriesila ziletkou, kedze inde mi castejsie holenie nevadi... a obcas ked nejake chlpky dorastu, ide ziletka aj na depilovanu cast.. ale akurat dnes som si nasla zarasteny chlpok, tak snad sa to casom velmi nezhorsi
A snad sa ozve niekto dalsi kto ma viac skusenosti, tiez by som nejake dalsie info o tom ako na to.. :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.