Zádery v okolí nechtov... a problémy s tým.. čo na to?

Príspevok v téme: Zádery v okolí nechtov... a problémy s tým.. čo na to?
Nicoolka73

Ahojte chcela by som niečo priateľovi kúpiť.. pretože.. stále si obhrýza kožičku okolo nechtov a z toho sa mu robia zádery .. niektoré su až do krvi .. do mäsa a nevie sa to odnaučiť.. a chcela by som mu niečo kúpiť.. aby sa to hojilo.. keďže mi sľúbil že ak mu niečo na hojenie kupim tak si ich nebude ohrýzať... dakujem

pe84

najprv mu tie zadery ostrihaj jemne a kup v drogerke taky olejcek alebo kremik na kutikulu, na kozticku okolo nechtov, napr. v dmke toho maju viac druhov, mne toto pomaha, aj detom to davam a rychlo to hoji, aj sa to dobre vstrebe rychlo

vikuskaa

problem zo zadermi som mala aj ja kym som nerobila muffiny a citronova stava mi nakvapkala na zaderi pri nechtoch dost to stipalo ale po chvilke prestlo a na druhy den po potierani citronovou stavou kazde 2-3 hodiny uz nemam pri nechtoch nic vsetky zaderi sa mi zahojili... ;)

Skuste to uvidite zabera

Karina

Emmma - no presne to je ono ten olejcek, sice to nie je nejako extremne drahe, ale mne odporucila znama, co ma codocinenia s nechtami, ze je ovela efektivnejsi olivovy olej... Do neho sa da namocit na par dni napr. levandula a mas to rovnake, ako z drogerky :)

EMMMA

v drogérii sa dá kúpiť taký olejček,priamo na to určený,alebo bambucké maslo-tiež som si kúpila v drogerii v takom malom sklenenom kelímku-a fakt to super pomáha.Zmakči to tú kožičku,premastí a prestanú sa robiť zádery.Mám odskúšanééé!

Karina

Ja s tym mam tiez problem, posledny tyzden akokeby sa mi potrhala vsetka koza okolo necthov :X ... Ja na to pouzivam trosku rozohriaty olivovy olej, natieram si to vatovou tycinkou... Malo by to vyzivovat aj nechtove lozko aj tu kozu okolo, neviem, co je na tom pravdy :)

[zruseny12]

velmi dobra INDULONA-DEZINFEKCNA/HYDRATACNY OCHRANNY KREM NA RUKY S PREVENTIVNYM PROTIBAKTERIALNYM UCINKOM/obal je bielo ruzovi