Problem s prehltanim tabletiek

Príspevok v téme: Problem s prehltanim tabletiek
cortez

dobry den, ako som napisal v nadpise, mam problem s prehltanim tabletiek, kapsul a podobne ... ma to vobec nejaky nazov a trpia tym aj ini ludia? psoblem s prehltanim potravy nemam (aj ked je mozno pravda ze potravu prezuvam mozno viac nez treba..), no s tabletkami hej, vzdy ich rozkusem ... nemam pri tom bolesti alebo nieco, je to skor ako keby fobia, proste strach ... teraz mam predpisane kapsule s praskom vo vnutri, a mam problem ich uzivat..

Misiak90

Ja prehltam velke kapsuly BCAA (vetvene aminokyseliny) a mam pocit ako by mi zostavali v hrdle... Kapsule su fakt velke...

MIA78

veru nie si sama, ja mam taky isty problem, vsetky tabletky rozhryzem
a ked som mala wobenzym a prehltat 15denne som plakala

MIA78

veru nie si sama, ja mam taky isty problem, vsetky tabletky rozhryzem
a ked som mala wobenzym a prehltat 15denne som plakala

Deee

aj ja to mam...uf tak nie som sama :-)
ja som sa naucila hltat tie mäkke s gelovym obalom, co maju vnutri prasok, ale tvrde nezhltnem ani keby co bolo...je to psychika...ked som v pokoji obcas prehltnem aj panadol, ale ked mam nervy a ponahlam sa do prace neprehltnem ani b-komplex :-)

Wechet

aj ja mam momentalne probiotika v kapsuliach a nedari sa mi ich dobre prehltat,, moj problem stale pretrvava aj ked ich uzivam 3 den, mozno prave koli tomu mojmu "uzivaniu" ... takze dobre vediet ze existuju aj zuvacie a ked to takto pojde dalej, mal by som si ich ist predpisat

euzie

Ja nemam problem s prehltnutim kusa slaninky, ale tabletku vacsiu ako B-komplex neprehltnem. Odmala mi lekari predpisuju vsetko len vo forme sirupcekov:) Treba to vzdy doktorovi povedat. Kapsulu by som neprehltla ani pod hrozbou smrti, preto aj probiotika beriem zuvacie.