Som lesba?

Príspevok v téme: Som lesba?
Kika238

Ahojte mam 15 rokov a som strasne zufala. Mam strach ze som lesba. Mam normalne kamosky ziadna ma z nich nepritahuje ale uz od malicka to je u mna tak , ze si vzdy vyberiem nejaku starsiu pani ktoru poznam ale niekedy to je aj starsia herecka , s ktorou sa chcem strasne zblizit nie sexualne ale chcem ju strasne objat rozpravat sa snou , chcem aby sa o mna starala a byt pre nu ta najlepsia ... Pred rokom sa mi to stalo s ucitelkou . Vsetko bolo fajn kecali sme a ja som chcela byt ako ona a stale snou byt , chcela som ju za mamu . Potom mi z toho vsak dajako preskoclo. Ak na mna nemala cas , alebo mi neodpisala na sms tak som sa z toho psychicky zrutila a nakoniec som sa dostala na psychiatriu. Ked som dosla bolo to fajn ale ked zas nemala cas tak som si vymyslala problemy ako mam anorexiu ktoru som vlastbe naoZaj mala len prednou som to nafukovala. Rezala som sa kvoli nej a potom si rodicou zavolali do skoly a mali sme zkazane sa spolu bavit . Tak som sa na psychiatriu dostala znovu a odvtedy je zomna iny clovek . Ona bas uci ale vlastne ki je uplne ukradnuta sem tam prehodime par slov ale nic viac. Vymazala som ju aj z priatelov na facebooku . Lenze mne sa toto stava ajs jereckami a teraz je to sigourney weaver. Nepritahujema ale chcela by som ju objat a byvat snou byt ako ona byt jej dcera ! A ako s chalanmi ?? Neviem sa zalubit :(( vobec . Naposledy som lasku citila k animatorovi . S nim som si predstavovala buducnost ale mam pocit ze to nebolo to iste ako s uckou, onu som sa proste viac zaujimala. S babou som nikdy nic neskusala a ani ma to nelaka ale dakedy ma ta predstava napadne ze by som sa milovala s dakou celebritou ale niak ma to nebere. Dalej stale sa otacam len za babami , chalan to je vynimocne stale si obzeram icch tela ci som chudsia ako ony. Aj vtelke sa mi viac pacia baby priste su pekne ale chalanov peknych najst je pre mna tazke, furt to nejde:(( Nelaka ma chodenie s chalanomteda ani s babou proste vyhovuje mi byt single ale ja sa chcem uz zalubit ale neviem si predstavit ze uz sa budem

milovat s chalanom ... A s babou urciye tiez nie .

Prosim poradte , som lesba ?

katuška00511

podľa mňa nie si lezba len máš také obdobie podľa mňa to časom prejde nerob si s toho ťažkú hlavu

branislaff

I ked teraz vlastne citam, ze tema bola zalozena v roku 2011, to je uz skoro tri roky. Inak tie myslienky, ked stale rozmyslas o tom ci si lezba, tak je jasne ze ovplyvnia tvoje sexualne citenie a urcite sa stale vsade sledujes, ci ta vzrusuju muzi alebo zeny, skusas, testujes sa a kontrolujes ci je to tak, paradoxom je, ze cim viac to budes robit, tym viac takychto myslienok bude a dostavas sa tak do zacarovaneho kruhu. Bola si niekedy u nejakeho schopneho psychologa?Lebo toto nie je problem s ktorym by sa nedalo pomoct.

branislaff

Kika, naozaj 15 rokov je este priskory vek na urcovanie zaverov o tvojej sexualnej orientacii, si este dieta a hormony sa v tebe buria. Tvoj problem je vsak psycholoogickeho razu. Pisala si, ze ked si prisla zo psychiatrie, tak uz nemas take stavy, urcite uzivas nejake Antidepresiva vsak? Tie totiz vyrovnaju hladinu neuroprenasacov v mozgu a clovek sa zacne citit normalne, preto ta teraz ta ucitelka nezaujima a tak nejak by to malo byt. Mas psychiatricku poruchu v tom, ze hladas prehnany zaujem o tvoju osobu u vyzretych zien a ked to tak nie je, tak mas zrazu depresie a uzkosti. Tvoj problem v mozgu a v jeho funkcnej poruche za ktoru nemozes, tak sa neobvinuj z toho co si prezila a nehambi sa za to, ze to tak bolo, nespravne fungovanie serotoninu dokaze u cloveka vyvolat rozne psychiatricke stavy az clovek nechape

ddana

Ako vidieť, s mamou si zrejme nemala dobrý vzťah a stále ju hľadáš v iných ženách. Nie si lesba. Choď do terapie rozanalyzuj svoj vzťah s mamou, hádam Ti to pomôže.

anonimka14

Ahoj mam 16 rokov,a potrebujem poradiť.Pred par mesiacmy som mala priatela na sex a mam taky dojem, že ma naviac vrušilo to ked ma lizal a od vtedy potom strašne tužim.Niesom si ista či som lezba.Poradte mi prosim