Som lesba?

Príspevok v téme: Som lesba?
Kika238

Ahojte mam 15 rokov a som strasne zufala. Mam strach ze som lesba. Mam normalne kamosky ziadna ma z nich nepritahuje ale uz od malicka to je u mna tak , ze si vzdy vyberiem nejaku starsiu pani ktoru poznam ale niekedy to je aj starsia herecka , s ktorou sa chcem strasne zblizit nie sexualne ale chcem ju strasne objat rozpravat sa snou , chcem aby sa o mna starala a byt pre nu ta najlepsia ... Pred rokom sa mi to stalo s ucitelkou . Vsetko bolo fajn kecali sme a ja som chcela byt ako ona a stale snou byt , chcela som ju za mamu . Potom mi z toho vsak dajako preskoclo. Ak na mna nemala cas , alebo mi neodpisala na sms tak som sa z toho psychicky zrutila a nakoniec som sa dostala na psychiatriu. Ked som dosla bolo to fajn ale ked zas nemala cas tak som si vymyslala problemy ako mam anorexiu ktoru som vlastbe naoZaj mala len prednou som to nafukovala. Rezala som sa kvoli nej a potom si rodicou zavolali do skoly a mali sme zkazane sa spolu bavit . Tak som sa na psychiatriu dostala znovu a odvtedy je zomna iny clovek . Ona bas uci ale vlastne ki je uplne ukradnuta sem tam prehodime par slov ale nic viac. Vymazala som ju aj z priatelov na facebooku . Lenze mne sa toto stava ajs jereckami a teraz je to sigourney weaver. Nepritahujema ale chcela by som ju objat a byvat snou byt ako ona byt jej dcera ! A ako s chalanmi ?? Neviem sa zalubit :(( vobec . Naposledy som lasku citila k animatorovi . S nim som si predstavovala buducnost ale mam pocit ze to nebolo to iste ako s uckou, onu som sa proste viac zaujimala. S babou som nikdy nic neskusala a ani ma to nelaka ale dakedy ma ta predstava napadne ze by som sa milovala s dakou celebritou ale niak ma to nebere. Dalej stale sa otacam len za babami , chalan to je vynimocne stale si obzeram icch tela ci som chudsia ako ony. Aj vtelke sa mi viac pacia baby priste su pekne ale chalanov peknych najst je pre mna tazke, furt to nejde:(( Nelaka ma chodenie s chalanomteda ani s babou proste vyhovuje mi byt single ale ja sa chcem uz zalubit ale neviem si predstavit ze uz sa budem

milovat s chalanom ... A s babou urciye tiez nie .

Prosim poradte , som lesba ?

NikaS

Ale ja nechcem byt lesba. Ako sa to u vas zacinalo ???
Ja mam aj muzov ktoru sa mi pacia a tot leto som sa zalubila asi . Mala som krasny poccit z toho chalana a myslela som si ze je najkrajsi na svete a chcela som s nim byt a tiez som mala tie veci ako pri ucke busenie srdca bolest brucha ale pri ucke sa mi zdalo ze to bolo sil ejsie len tam nebol taky pocit taky iny ale neviem ci to je laska

donald321

ahoj ja si myslim,ze si lesba...ja mam sice uz 30 rokov,ale zacalo to u mna presne tak,ako u teba...este si to pamatam...,ale je to omnoho lepsie zamilovat sa

debiii123

kika som tvojou rovesnickou...
mozem sa spytat ? nemas problemy so sebavedomim ? myslim so vzhladom ? nechcem ta urazit...len sa pytam
maju o teba chlapci zaujem ? mozno to je tym ze ne sa o teba chlapci nezaujimaju a tak hladas oporu v zenach
inak to ze si zeny prezeras je normalne i ja sa dakedy otocim za cajou alebo silou mocou sa jej chcem pozriet do tvare ale to len preto aby som zistila ake ma vlasy ako je namalovana ako je oblecena jak sa tvari...a pomysliet si ach jaj dalsia namyslena hehe

ale to ze silou mocou sa chces zblizit s nejakou hereckou ci ucitelkou to by som nepokladala za lesbicke skor by som povedala ze mas nejaku psych. poruchu ktora ma urcite neikde pricinu..ale vekom by to malo prejst
hovorim preto lebo ako 10-12 rocna som prezivala tiez psychiatrou a pod. ale ma to uz preslo

mnamka257

v tvojom veku je este zake povedat ci si lesba.tvoj pripad je velmi zvlastny ale lesba pravdepodobne nie si.mayimalne tak bisexualka.

NikaS

ja som bola na psychiatrii a teraz je fakt super ucitelku absolutne nevsimnam ... je to pohode len ma to stve ze sa take daco dialo...a bojim sa ze sa to zopakuje !
a stve ma ze vzdy si najdem dajaku zenu- VZDY

biopich

je to divne skor by som povedala ze kus psychopaticke. Ked sa zrutis az ze skoncis na psychiatrii len z toho ze ti neodpise ucitelka tak to veru je na liecenie...najprv som myslela pri citani ze mozno je to v tom ze mas zly vztah s mamou ale teraz citam ze mate dobry vztah tak neviem ale mala by si sa porozpravat z odbornikom. ozaj ked si sa dostala na psychiatriu tak sa s tebou nerozpravali? Povedala si im preco si tam ci jak?

Anita11

Ja som mama dvoch dospelých detí a po prečítaní názorov, čo sú tu, si myslím, že najbližšie k tvojmu problému to vystihli Bela a jajka.

Si ešte dieťa na to, aby si hľadala lásku k mužom, preto ťa ani nepriťahujú.
Obdiv k ženám, ako vyzerajú, ako sa upravujú, o seba starajú, a ako sa správajú, mám aj ja. Len z jednoduchého dovodu, hľadám v nich inšpiráciu, ako vylepšiť seba. Človek vždy hľadá nejaký vzor. Možno si tento vzor nenašla vo svojej mame, tak ako ti to napísali dievčatá a hľadáš ich na iných starších ženách. Doležité je, aký vzor si ale vyberieš. Nevyzerá to vobec, že by si bola lezba, len preto, že obdivuješ ženy, keď sú pekné, pokiaľ to nepociťuješ sexuálne.
Si mladá, život máš pred sebou, nenúť sa k tomu byť zamilovaná, príde to samo, keď príde na to ten správny čas.
Keď obdivuješ herečky, zostaň vždy len pri tom obdive, nepúšťaj príliš fantáziu, je dosť nereálne sa s nimi stretnúť a byť s nimi, to len zaťažuje tvoju mladú hlavičku a privodzuje problémy, ako si už prežila. Hľadaj si kamarátky, ktoré sú približne tvojmu veku, teš sa s nimi a vychutnávaj si dospievanie. Na život dospelých máš stále čas. Ber to ako radu od mamy. Ahoj.