Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika z Lidl

Koko37

Priatelka ju pouziva a je spokojna.Kremy na opalovanie su tiez dobre.V nemecku som pozeral test a tie najdrahsie opalovacie kremy neboli najlepsie.

eliza 172

Už dosť dlho si kupujem výrobky značky CIEN v Lidli a doteraz som nemala problém, no ked som si kúpila CIEN sprchový gel krémový ostala som nemilo prekvapená. Po prvom použití som okamžite bola vyhádzaná po ramenách a hrudníku, nehovoriac o bodavej bolesti a brnení kože. Tento sprcháč som si kúpila naposledy. Nemáte niekto podobné skúsenosti?

Naty007

Ahojte,
práve som si kúpila make-up Cien (odtieň 0 - Ivory)a neviem si ho vynachváliť. Mám veľké problémy s pleťou, jednak tým, že mám zmiešaný typ a mám aj dosť výrazné akné. Vyskúšala som rôzne make-upy a rôzne značky ale že bude najlepší Cien, som, úprimne, nečakala. Naozaj odporúčam. Kryje dokonalo a dokonca ani nerobí prechod medzi tvárou a krkom.

alibi

Filipova tampony z lidlu sa otvaraju najlahsie len si treba precitat navod :D treba ten tampon akoby "zlomit" a je to za sekundu :)

sanyka151

Na výrobky z Lidla neviem povedať žiadnu kritiku. Či sa jedná o potraviny alebo kozmetiku všetko je odtial super.

Filipova

Spokojnost:

Ústna voda bez alkoholu
Vatové kozmetické tampóny
Hygienické vreckovky v krabici
Kakaové telové maslo

Nespokojnost:

Pletova voda - prislo mi to ako nejaka cudna mydlova voda plna chemikalii
Peeling na tvar - detto... akurat, ze tie zrniecka som ani necitila... :D
Hygienicke tampony - su tak zabalene, ze ani zubami nedokazem z toho obalu ten tampon vybrat :D

andzelyka

Dobrý deň, mám jedinú otázku...Keďže som veľmi spokojná s kozmetikou Cien z Lidl...Chcela by som sa spýtať na opalovacie krémy tejto značky Cien...niaké názory....:) že či stále platí veta....drahé nie vždy najlepsie....:)

simona1990

mne sa odvedcila ustna voda, odlicovacie obrusky, vatove tampony, jednorazove ziletky -4 cepielkove..tekute mydla na ruky. Nie to katastrofa, da sa celkom slusne vybrat. Lupiny sa vam narobia aj zo samponu za 20e, zalezi od citlivosti a momentalneho zdravia pokozky..
btw, DMkovu kozmetiku balea a essence si pochvalujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika z Lidl - Fórum - ZDRAVIE.sk