Kozmetika z Lidl

-jarka-

Nevýhoda je to,že v Lidli sa striedajú rôzne týždne,keď bol týždeň kozmetiky,boli tam také veci,ktoré bežne nemávajú.Kúpila som si vtedy tiene Suhada,boli fakt super,aj rúž,no už som viac na ne nenatrafila.Niekedy mávali pravidelne v skle vlasové mlieko s rozprašovačom.Bolo úžasné, len išlo málo na odbyt,tak ho stiahli.Presne takú istú službu urobilo ako všetky tie kondicionéry bez oplachovania od Schwarzkopf,len za omnoho lepšiu cenu.Na kozmetiku z Lidla nedám dopustiť, ani na W5.
Súhlasím s pE_tA

guessy

Ahojte.

Tiez som pouzivala telovy krem CIEN s kokosovou alebo cok. prichutou, no posledny mesiac ho neviem nikde zohnat a to som navstivila Lidl asi v piatich mestach.
Mam nan naozaj len smolu alebo ho prestali dovazat?

Dakujem

flegma

aj ja pouzivam telove maslo z Lidlu, konkretne kakaove a uzasne voni, vzdy mam chut ho oliznut :D
ak sa natriem vecer pred spanim, citit ho este aj na druhy den :)

alibi

este musim poradit sprchovy gel cien mango a este jeden taky zlty neviem co je to za vonu. v zivote som nemala krajsie vonajuce sprchove gely... ani z botanicus ani body shop ani loccitane..nic sa mu nevyrovna.

alibi

pouzivam kozmetiku z cien.. a som extremne spokojna. hlavne telove maslo (mango, kokos, kakao) je uplne uzasne. takisto kremy na tvar a tie vyrobky s olivovym olejom a aloe vera.

lulu22

musím súhlasiť s pE_tA. kamarátka má kamaráta kaderníka. veľmi dobrého kaderníka. a sám povedal, že napr.Loreal farby sú hrozné, tie farby vo vnútri vôbec nie sú z tej firmy, bo Loreal má poskupovaných veľa malých firmičiek, ktoré nemali takú kúpischopnosť a tak to dávajú do Loreal obalov. Mám taký pocit, že sa to určite nedeje len s farbami na vlasy, ale je to tak proste tu u nás na SVK či v Čechách.. keď kúpim prací prášok v Nemecku a ten istý tu, nie je to to isté, to mám overené!!!

pE_tA

informácia pre niektorých: do kozmetiky sa NEOPLATÍ INVESTOVAŤ...je to dosť hlúpy názor ale väčšina ľudí taký bohužiaľ má čo je smutné. Kozmetické značky ako napr Loreal, Vichy, Garnier, Nivea atď nie sú drahé preto lebo sú kvalitné a neviem čo ešte. Sú drahé preto lebo majú vo svete meno, míňajú miliardy na reklamy, propagáciu a modelky, majú ,,vyfešákované,, obaly a pre hlúpu populáciu je toto bohužiaľ faktor kvality. Vôbec nie je pravda že čím je niečo drahšie a populárnejšie je to hneď lepšie. Hlavne čo sa kozmetiky týka. Najlepšia kozmetika je z pravidla tá ktorá veľa nestojí, nikdy ste ju nevideli v reklame v TV alebo inde (okrem letáka daného obchodu) a je vyrobená najmä v európe a nevlastní ju žiadny kozmetický gigant. Pretože takéto kozmetické značky majú tendenciu ponúkať podradné produkty ktoré nemajú za úlohu daný problém vyriešiť ale len zmierniť a dať vám pocit že je to dobre. Ich úlohou je hlavne zarobiť a nie pomôcť vám aj keď si to hlúpo a naivne myslíte :)
Kozmetika napr z Lidlu alebo už tu spomínaná Balea z dm je lepšia volba ako Nivea, Granier, Schwartzkopf atď. Už len preto že je lacnejšia a silou mocou od vás nevycuciava peniaze. je to Nemecká kozmetika za výhodnú cenu. Niekomu možno nesedí daný produkt lebo každý je iný ale v tom je to fajn že je to také lacné že radšej si kúpite 5 šampónov Cien z Lidlu ktoré vyskúšate a zistíte aké sú alebo si kúpite jeden predražený Glis Kur pri ktorom si budete nahovárať že je fajn lebo bol predsa drahý. Dlhodobo som verná kozmetike z Dm lebo je lacná a skutočne dobrá aj ke´d je lacná a nevidíte ju každý deň v reklame. Teraz som začala používať kozmetiku značky Cien a tiež som spokojná. Každý je iný a svoj názor si musí spraviť každý sám. To že ti kamarátka s kučeravými a suchými vlasmi povie že daný šampón nie je dobrý a ty jej to uveríš a nikdy si ho nekúpiš aj keď máš vlasy rovné a mastnejšie je zlé :) takže na tvojom mieste by som kozmetiku z lidlu vyskúšala...nemáš čo stratiť len pár eur :)

mmmm4

Juj tak u nas je to tak ze Suhada chodi len raz za cas takisto ako boli dole spomnane akciove vyrobky.Mozno tak dva krat do roka.Preco?Tak to neviem ale je to skoda.....

florianik

Ahojte,

prosím Vás a kde v Lidli majú tú kozmetiku Suhada? Už som prešla odzadu odpredu 2 rôzne obchody a po tejto kozmetickej značke ani stopy.. akurát v jednom mali z tejto značky nejaký masážny olivový olej, aj to mi prišli len ako nejaké zvyšky..

Rada by som po vašich kladných reakciách vyskúšala najmä ten telový prírodný olej Ryža + Zázvor..

Vďaka za odpoveď :-)

Laura1

ahojte , ja som si kúpila asi pred 4 mesiacmi Suhada nature Body oil /Rice+Ginger/ lOOml balenie a naozaj sa mi zdá ,že je to tak,ako píšu: prírodný telový olej ryža+zázvor .Stačí pár kvapiek ,ľahko rozotrieť po osprchovaní.A ak je za mnou i ťažší deň,tento olejček ma osvieži a prináša mi vône z detstva. Používam i rúž Suhada,zdá sa mi veľmi dobrý,najmä v zlom počasí. zdravím