Kozmetika z Lidl

aanddy

Treba si uvedomiť,že každá pleť je iná a ak niečo nevyhovuje jednej osobe ešte neznamená,že musí aj tej druhej!
Ja osobne zastávam názor,že značka a cena ešte nič neznamená,pretože už som skúsila aj značkové a drahé krémy,make-up a pod. ale vo viacerých prípadoch som sa vrátila ku svojej osvedčenej klasike.Ja som s touto kozmetikou Cien spokojná.Ale treba vyskúšať a nespoliehať sa vždy na rady iných...

silanka

ja som pozerala prave v archive na stv2 test magazin a ostala som v soku. aj ked to nie je celkom kozmetika ale napriklad ustna voda z lidl bola jedna z najlepsich z 18 tich a listerine bola na predposlednom mieste. alebo tablet do mycky na riad calgonit boli skoro na poslednom a tablety z lidlu asi na tretom mieste. taktiez jeden krem na vrasky z lidlu.

zhodnotila by som, ze tie produkty, ktore maju velku reklamu v televizii maju horsiu kvalitu.teda tak mi to pride

sun08

Isty krem z lidl proti vraskam s Q10(za 100KC) porazil v teste spotrebitela znacky ako loreal,ci vichy.
neviem,co je na tom pravdy,osobnu skusenost nemam.

mmmm4

Ja som si tento tyzden kupila v Lidly telove mlieko na citlivu pokozku,krem na citlivu plet,sprchovy gel,sampon na citlivu pokozku,krem pod oci,masazny olej a telove maslo s kokosom.Musim povedat,ze zatial som velmi spokojna.Nie kazdemu sadne to iste,ale ja zatial vsetko hodnotim na jednicku.Za tu cenu sa to oplatilo.Mam doma aj pletovy kremik Suhada.Uputal ma tym ze je to prirodna kozmetika a ma aj BDIH.Dufam ze ma nesklame.....

zuzka*

pre AdamKrt: niť je myslím 50m a stála okolo 1€, nepamätám sa už presne

pre mary-anne: ten balzám je myslím s aloe vera, ale ma takú divnu pachuť, ako niečo staré

Vierca

ahojte...ja som si kupila cistiaci gel na tvar z lidlu znacky cien a ked som ho pouzila vo vani a vysla von skoro som skolabovala ked som sa videla v zrkadle.neuveritelne mi to podrazdilo celu pokozku tvare skoro hodinu som bola cervena ako spalena zo slnka.uz nikdy viac kozmetiku z lidlu.do kozmetiky sa skutocne oplati investovat...

Vierca

ahojte...ja som si kupila cistiaci gel na tvar z lidlu znacky cien a ked som ho pouzila vo vani a vysla von skoro som skolabovala ked som sa videla v zrkadle.neuveritelne mi to podrazdilo celu pokozku tvare skoro hodinu som bola cervena ako spalena zo slnka.uz nikdy viac kozmetiku z lidlu.do kozmetiky sa skutocne oplati investovat...