Predcasna ejakulacia

viper3000

Lidocain ti nepredaju v lekarni.skus najst na google STUD 100 ma to 9.6 percenta lidocainu. Mam to doma pouzivam to uz 3 rok spokojnost. Bez kondomu 5-15 minut. S kondomom v klude cez 20 minut. Ale aj tak treba nato mysliet co najmenej ked som nadrzany ako bejk a este pri sexe drazdim priatelku na klitorise tak ani stud 100 nepomoze a do 5minut sa spravim. A k stranke predcasna ejakulacia ...ten gel sa vola LAD LOTION a nie LAD PERFORMANCE a da sa to kupit za 3$ a nie za 15€.

MilankoGec

a co tak plastiku uzdicky alebo obriezku? to su tiez riesenia. alebo skoc za urologom a on ti odporuci nejake tabletky, ci su to antidepresiva, neviem. vyskusaj plastiku uzdicky alebo obriezku.

Topline

mimussenQa
dakujem za tip. ra vyskusam ale najprv mam par otazok na ktore mi dufam ze odpovies :D
1 ten sprej sa nanesie az ked je maly kamos postaveny ze? ale kde sa to nastrieka na zalud? na predkozku?
2 ked sa nastrieka tak mozem ist do partnerky bez ochrany? dakujem za odpovede :D

Ronaldo

antidepresiva v ziadnom pripade neber. kup si kondomy durex performa ktore obsahuju benzokain na znizenie citlivosti a mas po probleme