Rozpravam sa so vzduchom

Príspevok v téme: Rozpravam sa so vzduchom
Maťa072

Cawte mam 15 . Normalna baba s kamosmi a prrdsa s jednym divnym problemom. Uz asi 4 roky sa rozpravam so vzduchom !!!!
Zacalo sa to tak ze som videla jeden serial strasne som si ho oblubila a chcela som byt v ich rodine a tak som sa zacala s nimi ked som bola sama doma rozpravat. Nahlas a so smiechom a so vseckym co k rozhovoru patri. Ked som smutna tak to tym "priatelom" poviem. Odpovedam si sama za nich a robime si srandy atd .... Je to velmi divne ja viem ale uz som si na to zvykla ale nevuem ci to mozem robit ze ci sa mi z toho nemoze nieco stat .. Prosim vas o pomoc

dalkujem

will51

ja sa tiez dost casto rozpravam samaso sebou..ked som v nejakej spolocnosti tak v duchu ked doma zavreta v izbe tak posepky a ked nikto nie je doma tak sa rozpravam nahlas je to normalne abo som nejaka divna??

delphia

baby viete co je na tom najlepsie? predsa to, ze sa rozpravate s tym najmudrejsim clovekom na svete- sami so sebou :))

mimochodom- aj ja si obcas nieco poviem :D

inac som si vsimla na ulici, v MHD, v obchode,... ze vela ludi si somre pod nosom. predtym to tak nebolo. ci som si to nevsimala? neviem. zrejme to bude tym nasim rychlym zivotnym tempom a stresmi.

elie

to robim aj ja ze sa rozpravam sama zo sebou ale svor len tak v duchu:)))) aj mna by to zajimalo ci je nieco na tom take divne:)