Ako mam vzrusit partnera

BibuSHICK_pd

noo vies co napr ja s mojim chalanom sme natom tak, ze ket sex tak mi sa bavime o vsetkom a ja sa ho vzdy pytam nech mi ukaze co sa mu paci ci sa to tyka sexu,rukami abo oral,,,a unas to funguje skvelo je to ako s naj kamoskou ket si vsetko hovorite a ket napr je tvrdsi a mna to boli tam mu poviem a on zjemni abo zas naopak:) podla mna je to len vtom ze otom nekomunikujete a to je chyba!! a ak pije a chce sex len ket je opity nestojis mu zato aby si ta vychutnal keby ta velmi miloval!! a tym padom nestoji on tebe zato trapenie takze mu narovinu povedz ze toto je ten problem a aj ta komunikacia a but sa zlepsi a aj ty si sex uzijes plnohodnotne a slaskou, abo sa prosto rozidete aty si najdes niekoho kto ti zato naozaj stoji!! neboj zazila som a teras si ma nasiel ten pravy a som konecne stastna takze vela stastia a drzim palce *paa

popi

UZ ROK MAM CHALANA VZDY KED SA CHYSTAME ZE SA SPOLU IDEME VYSPAT TAK TO VZDY DOPADNE TAK ZE SKONCIME LEN PRI ORALNOM SEXE. JA BY SOM CHCELA NIECO VIAC. ON JE NADRZANY LEN VTEDY KED MA VYPITE. JA BY SOM AJ KAZDY DEN SA MA SNAZI ROBIT RUKOU TAK MA TO VZDY BOLI, ALE NIE PRETO ZE BY SOM BOLA PANNA ALE ON TO VSETKO ROBI MOC TVRDO JE TOTALNE NESCHOPNY DVE HODINY MA BUDE BOZKAVAT NA JEDNOM MIESTE ALEBO NECHA MNA ABY SOM SA TRAPILA A ON SI UZIVA AJ JA SA CHCEM ASPON RAZ SPRAVIT. POMOZTE MI DAKO

kvietok23

tak sa ho potom skus spytat narovinu, co ho vzrusuje...alebo to nejako skus zistit...ved predsa asi poznas jeho chovanie, a vies, co ho rajcuje, a co sa mu paci...

mimussenQa

no dakujem vam vsetkym za rady ale verte mi vsetko co ste napisali som skusala a nepomohlo,,,spravila som mu striptiz,zlizala z neho slahacku,,(mna to vzrusuje..:D) a nic,,,mozno je to tym ze je unaveny ale nemoze byt predsa kazdy den taky unaveny aby sa mi nemohol venovat..:(

kvietok23

Skus to urobit tak, ze sa vyzlecies len do pol pasa a poprosis ho o to, aby ti urobil masaz...a uvidis, ako ho pohlad a dotykanie sa tvojho naheho tela nastartuje...:) overene ;)