Nechutne zeny

Príspevok v téme: Nechutne zeny
janaaaaa

dnes som bola v dm. bola som pri regaloch s dekarotivnou kozmetikou. bola tam este jedna pani.. tak okolo 50rokov. mozno ani nie tolko. vyberala som si make upy, ruze a pod. pri kazdom reglali kde osm sa zastavila, hend sa tam objavila ta pani a skusala vsetko co videla a vsetko co som skusala ja. lenze ona si zobrala ruz - nie tester, isla ku zrkadlu a namalovala sa a ruz polozila s5 do regalu!! potom s makeupmi to iste, porste chodila od regalu k regalu a vsetko na sebe skusala. ked som sa pohla ku samponom uz aj tam sa objavila a vsetko otvarala, ovoniavala..

fuj.. bolo mi z nej naozaj hnusne. chapem ze tam nemozu byt predavacky a kazdeho kontrolovat, lebo je to neprijemne, ale taka hnusna zena si preboha nevie uvedomit co robi? ci bola prvykrat v drogerii ..??

AdamKrt

Presne tak. Treba to povedat. Ked vidim napr. niekoho, ako ide macat spinavymi rukami chleba a nepouzije sacok, tak ho upozornim, ze tam ma sacky...

bibba

no hlavne ze teraz sa tu stazujes na fore. ved mala si jej tam rovno nieco povedat... ja by som to asi spravila. neviem.

lost

to su mi ale veci :D

ludska hlupost naozaj nema hranice :D

kam na to ale chodia, od koho sa ucia, kde to mozu vidiet :D

jajka001_

ved práve, otvorené to už nikto nekupi
ja bezne vidim v obchode aj zjedené,vypité veci :)) nechápem ako to že ich nikto nevidí ked to konzumujú. alebo to mozno radsej nechajú tak - kto by sa natahoval s takymi "slušnými" ľudmi

mne sa stalo, ze som si kupila čistiaci gel na tvar, a vnutri bola cista voda...nevsímala som si konzistenciu, lebo len som to normalne po ceste supla do košíka. niekto proste minul gel, doplnil vodou a vrátil...malo to také balenie, ze sa to dalo otvoriť. najprv som to isla cela vytočena reklamovat ale potom mi doslo ze by mi to nikto neuveril..tak som to proste len vratila ako práve kupeny tovar :) a vzali mi to, o par dni sa divam a v regali ten gel tam stál :)

dd

ja som raz bola tiez v dm na nakup a sla som okolo takych dvoch bab, jedna vybrala z regala spiralu a otvorila ju (nie tester, ale normalny predajny kus).prisla za nou predavacka a upozornila, ze to sa nesmie, lebo ze im takto mozu ludia poskodit tovar..ze ak by kazdy takto otvaral tu spiralu,ked si ju chce len pozriet, tak by sa mohla vysusit a potom ci by si to niekto kupil a ze ked by si to aj niekto kupil, urcite by to prisiel vymenit a ze su to zbytocne neprijemnosti..takze v tomto ich aj chapem.ale nepacilo sa mi, ako nutila potom ta predavacka tu babu, aby si to nasilu kupila.no snad sa z toho ta baba aspon poucila.mna osobne by to stvalo, keby som si kupila v obchode nejaky tovar a bol by poskodeny, lebo si niekto nevie pozriet tester a musi pozerat predajny kus..

lost

no prave, SBS... haha, taka mala neviem co...

lupeznikov nezastavia ale zakaznikom prekazaju :D

ake stastie maju ze sa mi nepletu do cesty :D

sice je to ich napln prace, tak ale... naco su az taky podstivci :D

iwi_ka

No nám v škole odporúčali trvať na prítomnosti polície, obzvlášť ak sú sbskári protivní a drzí. Oni sami nemajú právo niekoho prehľadávať.

lost

ono podla mna, SERIOZNA predajna by mohla prepacit zakaznikom taketo nieco...
tak isto restauracie a pohare...

to je potom styl ze "sme tu pre vas aby sme vas garantovane okradli/ryzovali pre vas" a nie ze "sme tu pre vas, aby sme vam poskytli co najlepsie sluzby"...

som zvedavy ako daleko by zasli, ak by som odmietol take nieco zaplatit :D ak by som im povedal nieco v style "bez pravnika nerozpravam" :D je tu nejaky pravnik, co by mohol povedat, ci to moze fungovat? :D

anandang

mne sa raz v Dm stalo, že som omylom otvorila sypký púder tak, že sa mi asi polovica vysypala na zem a trochu na nohavice... rýchlo som to dala preč a nohou som púder zamietla pod regál... bolo mi trápne len tak zrazu odísť a nenapadlo mi nič lepšie ako vytiahnuť si svoj púder a porovnávať farbu s tým v obchode :D:D:D potom ma sbs obvinil z krádeže, ale kedže u mňa nič nenašli, nechali ma :D:D bolo mi to dosť trápne, ale aspon som nemusela platiť za ten púder...