Moj dietny planik

Príspevok v téme: Moj dietny planik
Sandrush111

Takze mojim cielom je schudnut cca 5kg aby som bola spokojna a tuto vahu si udrzat,a pravidelne potom aj sportovat chcem zacat behavat takze od dnesska zacinam naplno pojdem bezkat tak na 20min na zaciatok a budem chodit kazdy druhy den a vecer a rano si urobim dake brusaciky,rozmyslala som aj nad dakymi doplnkami,ze si kupim no najprv skusim klasicky chudnut mesiac uvidim ako to pojde

rew

Sandrush111> drzim palce :) nezabudni pravidelne papat male porcie, inak vyhladnes a vecer budu najazdy na hladnicku ;) a pit vela vela vody.. a adad ma pravdu s tym hybanim sa kedykolvek sa da.. ja si tiez slubujem ako budem pravidelne behat, ale povinnosti/pocasie obcas nedovolia.. :)

adad

Sandrush,držím palce aby Ti to vydržalo, hlavne si neber toho naraz veľa.Mne sa osvedčilo,čo sa pohybu týka, hýbať sa kedykoľvek ma to napadne, pretože, je to dosť ťažké naplánovať si to na pravidelnosť pri dnešných povinnostiach a hlavne stále myslieť na to, aby sme vydali viac energie ako sme skonzumovali, potom to funguje